Wpis z mikrobloga

Z racji ze memem było #seicentoza8k, potem pochwaliłem się #bravo i #panda, tak teraz pora pochwalić się czymś nowym XD

Powitajcie Dacię Logan za 11k - GRZYBOWÓZ OBTAINED XD

Informacje:
- Dacia Logan MCV 1, 2008, 5 osobowa
- 1.6 8v 87km
- 101kkm przebiegu
- Auto z Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego, stąd ten przebieg ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Potrzebowałem czegoś na wyjazd do Holandii, i powiem szczerze że po przejechaniu tym autem 2000km, stwierdzam że pora chyba zgrzybieć do końca, to jest coś pięknego że nadal mieścisz się na miejscach parkingowych, a zakupy po prostu jebs do auta i nie przejmujesz się miejscem. Kupujesz suszarkę? Jeb do bagażnika. Pakujesz auto za granicę? Nie ma problemu, miejsca nie braknie :D

Zapraszam do dyskusji ( ͡° ͜ʖ ͡°) w 2021 @NuklearnySzpadel wykrakał w oryginalnym wpisie, że następnym autem będzie Dacia XD

Włożony do tej pory hajs:
- Rorząd 650
- Android Auto (kamera cofania + nawigacja na trasy) 250
- #cbradio 300

#motoryzacja #samochody #dacia #logan #mcv #heheszki
NewEpisode - Z racji ze memem było #seicentoza8k, potem pochwaliłem się #bravo i  #pa...

źródło: photo_2024-01-07_17-47-07

Pobierz
  • 13
@NewEpisode: Jeździłem takim podobnym dokkerem kilka dni, jak do oddziału firmy pojechałem zbiorkomem a nie swoim.
Po górskim terenie generalnie sam ze sobą dawał radę i tak do jazdy po płaskim jeszcze uszło. Generalnie myślałem że to będzie jakaś padaka, ale nie było dramatu, no i szok że w takim pustaku był fabryczny bluetooth z A2DP do muzyki + klima której wyłączenie dopuszczało 5-10 koni więcej do ciągnięcia zaprzęgu, to były
@NewEpisode: Założenie tego auta jest proste i jest to praktyczność,co nie jest takie oczywiste w dzisiejszych czasach i to na plus.Ale te wykonanie tego auta i ogóle jakość woła o pomste do nieba i to jest jego problemem.Choć jest tanie,ale wolałbym dopłacić a nie pieprzyć się z wizytami u mechanika.I to jest smutne.
@NewEpisode: U mnie sąsiad taką ma.
Tyle że 1.5 diesel 2009r, kupił w 2016r, jeździ do dzisiaj.
No i on ma 6 dzieci to ma tą wersję 7 osobową, to jeszcze jeździ z boxem na dachu.
@NewEpisode: mam podobną rok 2007 diesel, już miała na złom pojechać za 1000pln odkupiłem zrobiłem i jestem bardzo zadowolony z niej. Jedyna wada to obecnie lakier. Z powodu licznych ognisk korozji obecnie jest dwukolorowa xd