Wpis z mikrobloga

Żaden prosiak nie ucierpiał podczas nagrywania lol :P

Dzisiaj prawie tego treningu nie zrobiłem, czułem się jakoś fatalnie i myślałem albo o odpuszczeniu albo o przełożeniu tego treningu (ale nie lubię tego robić), myślałem że mam gorączkę ale nie, termometr pokazał 35.3 stopnia.
Chwilę namysłu i pomyślałem, #!$%@? idę trenować, nic mnie nie boli tak naprawdę, zobaczymy ile będzie sił najwyżej zrobię jakąś lekką jedynkę i drobne asysty i tyle.

Na rozgrzewce, stwierdziłem że zrobię sobie jedynkę w rack pull spod kolan/góry piszczela, bo to łatwe i przyjemne ćwiczenie w którym nie ma problemów z nakładaniem krążków :) A i tak muszę nad górą ciągu popracować.

Szło słabo, jakoś bez przekonania, na spokojnie. Ale ciągle dokładałem, 300kg, 320kg, 340kg, wszystko łatwo to postanowiłem zrobić 360kg i na tym skończyć. Poszło i 360kg i jakoś tak mnie pobudziło że stwierdziłem że walnę 370kg.

370kg w rack pullu spod kolan to mój absolutny PR. No ale łatwo nie było, między innymi przez to że starałem się ustawić w pozycji w jakiej bym był w tym momencie w ciągu z ziemi. Czyli stanąłem blisko sztangi, ograniczając ruch kolan do przodu (zabierająć leg drive) i ustawiłem się z garbem.
To był na pewno maks na dzień dzisiejszy. I jak widać sticky point mam na samej górze nad kolanami, co też jest logicznym następstwem takiej pozycji startowej (z garbem).

Następnie zrobiłem sobie Rack pull above knee, żeby jeszcze coś ciężkiego w tym samym górnym zakresie porobić.

No i po tym poczułem że ciężarki mnie #!$%@?ły :P Bo dzień i tak miałem słaby, a tutaj się dobiłem. Już miałem dosyć ciężkich ćwiczeń, więc zrobiłem strict paused shrugs, 220kg 3x10. Niestety shrugsów nie lubię :P Bo albo mam za krótkie ręce albo za długiego... I to ćwiczenie irytuje. Musze być pochylony jak je robię, a to znowu obciąża dół pleców, no i nie jest komfortowo. Nie chciało mi się już wszystkiego przerzucać i trap bara używać.

Potem reverse hypers + brzuch i koniec. I jestem bardzo zadowolony z tego treningu. A jak wspomniałem czułem się fatalnie.

Problem mam z MASĄ! W 2 tygodnie -3kg, no waga mi leci, i nie mogę jej utrzymać a co dopiero zwiększyć xD 100% czysta dieta robi się okropnym problemem. I nie jest problemem czysta dieta, bo lubię i mogę tak jeść.
Ale przeżreć te 4500-5000kcal dzień w dzień, tylko z czystego żarcia, tylko z dobrych tłuszczy i konkretnych źródeł węgli to robi się ogromny problem. Wystarczy że wypadnie posiłek, albo trafi się dzień gdzie nie da się wepchnąć danego posiłku i lipa. A przypuszczalnie nawet te ~5000kcal to za mało jest.

#strongaf #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #pokazforme
IntruderXXL - Żaden prosiak nie ucierpiał podczas nagrywania lol :P

Dzisiaj prawie t...
  • 32
Jakie masz teraz plany długoterminowe? Zamierasz kiedyś "wyjść z piwnicy"?


@Szczuroskoczek_: Zamierzam :) Ale spokojnie, dopiero co wszedłem na towar, no 9 tygodni temu. I odbudowuje wyniki po bardzo długiej przerwie. Wyciskanie już przebiłem naturalne PR-y, Ciąg wygląda że już też albo jestem blisko. Siad bardzooo mocno kuleje, i pewnie jeszcze kilka miesięcy zanim się zbliże do topowych wyników które robiłem naturalnie.

Jeszcze wiele pracy mam do wykonania zanim pomyślę o
@IntruderXXL

Żaden prosiak nie ucierpiał podczas nagrywania lol :P

oj ty mój niedźwiadku, ja ucierpiałem podczas nagrania. Przypaliło mi twarz od tego OGNIA!!! Dobrze, że języczka nie wystawiłem, chociaż taka perspektywa piękna…. No ale język nie ucierpiał, nadal mogę jeść i próbować cię dogonić, pomimo iż tempo mojego maratonu jest chyba mniejsze niż twojego, to myślę że kiedyś spotkamy się na mecie. Nie tylko czeskiej, ale też życiowej – na zawodach :)
@Poemat: Hmmm. Szczerze mówiąc nie wziąłem pod uwagę dojechania treningami. Może na bombie się to inaczej manifestuje? Nie wiem. Naturalnie, zawsze jak byłem dojechany to odczuwałem to bezpośrednio na treningach, bóle mięśni, zmęczenie, dużo mniej siły. Teraz siły jest coraz więcej, ogólnie czuje się dobrze na treningach, chociaż sen z ~7h zwiększył się do 8-9h, ale dalej jest bardzo dobry. No od kilku dni czuje się gorzej, jakby chory, katar, lekki
zapodaj jakis przykładowy dzień jedzenia, jestem strasznie ciekawy ja kto wygląda przy zdrowej misce. Bo to jeśli trzymasz dużo białka to pewnie z kg mięsa wjeżdza


@rekrut03: Białko to nie problem wjeżdża ~280g WPI dziennie, i nabijam 150-200g z zwykłego żarcia i tyle :)
i tak się teraz zastanawiam ile osób wie że w odmętach polskiego internetu żyje taki ktoś jak ty, myślę że się ludzie lekko zdziwią jak zrobisz coming out


@rekrut03: Wiesz to jest nieistotne. Scenariusze są dwa, możliwe że przepadnę w odmętach internetu, albo KAŻDY kto wie co to trójbój będzie znał i Intrudera :P

Na razie trzeba WIĘCEJ KOKSU, spokojny treningów no i czasu :)
@IntruderXXL: Musisz nauczyć się rozróżniać zmęczenie fizyczne od zmęczenia CUN. To pierwsze to tam ch*j, właśnie SAA dobrze to maskuje. Ale maskuje dlatego, że wpływa na to drugie, opóźnia je w czasie, tylko jak przesadzisz tutaj to będziesz potrzebować już więcej czasu aby to odwrócić aniżeli samo ciało jako fizyczność.
Musisz nauczyć się rozróżniać zmęczenie fizyczne od zmęczenia CUN. To pierwsze to tam ch*j, właśnie SAA dobrze to maskuje. Ale maskuje dlatego, że wpływa na to drugie, opóźnia je w czasie, tylko jak przesadzisz tutaj to będziesz potrzebować już więcej czasu aby to odwrócić aniżeli samo ciało jako fizyczność.


@Poemat: Wiem dobrze o czym mówisz, i jako natural musiałem uważać stale na jedno i drugie. Dojechałem za mocno triceps na jednym
Nie myślałeś o redukcji w takim razie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Wegrzynski: Smutna nowina jest taka że to już jest koniec spasłego Intrudera lol. NOWY ROK, NOWY JA!

A na prawdę chodzi tutaj o normalne następstwo wejścia na środki, a potem na mocniejsze środki, i jeszcze większe dawki. Nie to że zaraz będę jakimś kulturystą lol. Ale przemiana za rok-dwa będzie ogromna. I BF będzie dużo niższy.
@IntruderXXL: Wiadomo, na bombie mięśnie rosną jak się trenuje i tyle. Niezmiernie mnie bawiło jak czytałem lata temu że się dziennikarze zachwycali że Marcin Grotat 3 miesiące po przejściu do NBA przytył 10 kg, bo tak ciężko trenuje, inaczej niż w Europie i w ogóle xD Taaaak, od pewnie 2h treningów na siłce jak kolejne 6 spędzał na parkiecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Wegrzynski: Wiesz ja zawsze byłem mocno przekonany ze każdy w sporcie jest naładowany chemią, szczególnie gdy do gry wchodzą znaczne pieniądze. Resztki wątpliwości zostały rozwiane w momencie jak wszedłem na bombę :P Różnica jest KOLOSALNA. I potrafię sobie to wyobrazić jaką mocną przewagę musi to dawać w innych sportach, gdzie trenuje się po prostu dużo więcej. Bo wpływ na regeneracje jest olbrzymi.
A durnie potrafią mówić że to tam daje trochę
Jaki masz cel redukcyjny w kg i bf? Jak mniemam chcesz pozbyć się nadmiaru bfa teraz, kiedy możesz budować więcej czystej masy mięśniowej bez konieczności #!$%@? absurdalnych ilości kalorii, żeby cokolwiek ruszyło, jak było za czasów naturalności?


@PoncjuszPijak Nie ma żadnej redukcji, ja gram w inną grę :). Idealnie chciałbym teraz trzymać wagę albo ją nawet bardzo powoli zwiększać. Ale jak teraz widzę, na 100% czystej diety jest to nie do utrzymania.