Wpis z mikrobloga

Wydaję mi się że już znacznie mniej ludzi ogląda skoki? Nie wiem może się mylę. Ale ja np oglądałem skoki od pierwszych sukcesów Małysza. Ostatnich latach coraz mniej (bez względu czy polscy dobrze czy źle skakali) a w tym roku żadnego konkursu nie obejrzałem..Totalnie mnie ten sport przestał interesować. Myślę że samo podejście skoczków mnie do tego zniechęciło. Ciągle te same mordy i liczenie na jakiś cud. Zakłamywanie rzeczywistości. Myślenie życzeniowe. Zmiany w środku sezonu tak jakby przed sezonem nie widzieli że jest #!$%@?. Dla mnie dramat. A najgorsze są te wywiady.... Do porzygu #!$%@? i lizanie po dupach w kółko to samo. #!$%@?ć te skoki. Tam nawet na serio nikt nie wie dlaczego ktoś skacze dobrze a później źle. #skoki
Megasuper - Wydaję mi się że już znacznie mniej ludzi ogląda skoki? Nie wiem może się...

źródło: temp_file4574879692877976593

Pobierz
  • 11
@Megasuper: a co w tym dziwnego w sumie. Kiedyś też oglądałem F1, a teraz to prawie wcale. Lata temu oglądałem też tour the pologne, a przestałem.
Skoki też w tym roku zacząłem po kilku latach.
@Megasuper: za małyszomanii liczył się tylko Adaś, a pozostali z naszych w najlepszym razie mieli jeden przebłysk w sezonie a potem znów problemy z zakwalifikowaniem się do 30. Potem pojawił się Stoch, Żyła i jeszcze kilku innych którzy stworzyli dość równą drużynę. Nawet taki Biegun czy Ziobro potrafili wygrać fartem konkurs, co za czasów Małysza byłoby nie od pomyślenia. Teraz cała drużyna spisuje się znacznie poniżej oczekiwań, ale mimo wszystko nie