Wpis z mikrobloga

@1788: czy żeby wziac udział w ankiecie i podzielić się swoim zdaniem trzeba mieć jakis staż zamieszkania w kazdym z tych miast? Czy można glosowac po prostu na swoje?
@1788: Warszawa. Do Trójmiasta może mógłbym wrócić jakbym dostał majątek od babci z Ameryki, wtedy osiadłbym gdzieś w Górnym Sopocie w kamienicy i może bym wytrzymał. Bez tego na pewno nie. A do Gdańska tym bardziej nie.
@1788: widzę takie pytania tak często, że aż nie wierzę, że jest tak dużo głupich ludzi, którzy mogą je zadać. Przecież to zależy od tak wielu czynników, że odpowiedzi na tak ogólne pytanie nie mają sensu
  • 0
@Ogau jakbyś przeczytał ze zrozumieniem tagi, to może byś się nie #!$%@?ł

@mlodygustaw Wrocław może wygrywać z Krakowem czynnikami takie jak: mimo wszystko lepsza jakość powietrza (choć wiadomo, że tutaj Pomorze wygrywa), mniejsze zatłoczenie (Kraków to najbardziej turystyczne miasto w Polsce). Wydaje mi się też, że są niższe ceny nieruchomości i bardziej atrakcyjny rynek pracy
@1788 nie wiem jak musi być źle w innych miastach skoro Wrocław znowu wygrywa takie ankiety, pisze to jako mieszkaniec Wrocławia od dziecka.
@1788 Drogi i komunikacja miejska chyba najgorsze ze wszystkich dużych miast w Polsce. Miasto jest przepełnione, a przez ilość turystów w centrum jest już w ogóle masakra. Procentowo zdecydowanie największa ilość Ukraińców (niby nic do nich nie mam, ale we Wrocławiu sklepy, bary i galerie handlowe są przez nich opanowane, zarowno jako sprzedawcy jak i kupujący). Prezydent miasta który zrobił sobie prywatny folwark ze spółek miejskich i zatrudnia kolegów. Ceny takie same
@1788: a gdzie masz kwadrat? bo widze ze znowu gdansk prowadzi a ceny betonu tutaj takie same jak w wawce, tylko zarobki nie takie same. Jak dla mnei lodz, rynek pracy taki sam jak w innych miastach a ceny jednak nizsze a w razie "W" zostaje ci jeszcze do dyspozycji rynek pracy w wawce. spokojnie mozna dojezdzac