Wpis z mikrobloga

Może ktoś mi wyjaśnić na czym polega na słynna PROPAGANDA LBGT, która już zaraz ZNISZCZY cywilizacje? Kogoś zaatakowało może to słynne homokomando czy coś? (chyba, że księża się wliczają xD)

Bo ja mam wrażenie, że propagandą to mają sprany łeb psychoprawaki w Polsce i nie tylko, gdzie banda trolli z ameryki wysrała przekaz skierowany pod rednecków z Alabamy, a polska prawica przy okazji też łyknęła xD

#tvpis #bekazprawakow #bekazkonfederacji #4konserwy #neuropa #bekazpodludzi
deziom - Może ktoś mi wyjaśnić na czym polega na słynna PROPAGANDA LBGT, która już za...

źródło: obraz_2024-01-06_172119671

Pobierz
  • 36
@deziom psychoprawaki, w szczególności konfederaci i narodowcy, mają gwóźdź w głowie, jak to mawiał Korwin. Nie ma się co dziwić w poglądach.
Ja np nie słyszałem, żeby geje zaszczuli nastolatka, że ten popełnił samobójstwo ¯\(ツ)/¯

Przez katoli, takie sytuacje są nagminne

@Kotouak: Tak było, nie zmyślam. A o tym chłopaku, który popełnił samobójstwo przez POwców, to mądrzejsze nie wspominać.
Może ktoś mi wyjaśnić na czym polega na słynna PROPAGANDA LBGT, która już zaraz ZNISZCZY cywilizacje?

@deziom: Może, ale byłoby to zwykłe rzucanie grochu o ścianę, bo ty doskonale wiesz i tylko udajesz idiotę, by zrobić idiotów ze swoich przeciwników. Ty sam jesteś propagandzistą, codziennie spamujesz Wykop propagandą wychwalającą Tuska pod niebiosa albo szkalującą "psychokonfiarzy", wystarczy przejrzeć twoje wpisy.
@deziom: Zabawne też określenie 1000-letnia kultura - od czego to jest policzone od chrztu Polski (xd)? Fundamentem tej kultury są kultury antycznego Rzymu i Grecji gdzie homoseksualizm był znany i praktykowany, cesarz mógł wziąć ślub z wykastrowanym chłopcem, występował w armii między żołnierzami itp.

Natomiast prawdą jest, że kultura zachodu upada, ale przyczyny tego są inne.

A jeśli chodzi o kulturę chrześcijańskiej Polski to #!$%@? z nią, z naszej prawdziwej kultury
@deziom: Podam przykład: młodym dziewczynom wmawia się że wszystkie kobiety są biseksualne. Wpisz to w google, zobaczysz ile wyskoczy ci artykułów i wpisów na ten temat.
@deziom: Korporacje finansuja organizacje lewicowe ktore min. szerza propagande LGBT. skrajny feminizm, wielokulturowosc nie dlatego bo sa tacy wrazliwy tylko po ty, zeby zastapic tradycyjna lewice mowiaca o walce klas, walce o prawa pracownikow, nienawisc do korporacji i kapitalistow, walka plci, orientacji, ras, religii. Zapalilo im sie w dupie po kryzysie w 2008 jak wyszlo jak ruchaja ludzi, pojawil sie Occupy Wall street (domena glownie USA bo tam kryzys szalal najbardziej),
PROPAGANDA LBGT


@deziom: to piękne określenie sugerujące, że można komuś włożyć do głowy, do kogo ma "czuć miętę".
Swoją drogą wszędzie wokół pełno jest
"propagandy hetero", a geje jakoś się uchowali i są żywym dowodem na to, że tak to nie działa.