Wpis z mikrobloga

Wykop to jednak ma moc. Wrzucałem tu ostatnio znalezisko o tym jak od pół roku szarpie się z uszkodzonym telewizorem Philipsa. Wpadło w gorące z ponad 2k wykopów a dzień później dostałem wiadomość od Philipsa, że dostanę zaświadczenie o nienaprawialności sprzętu i z tym X-kom zwróci mi kasę. Pomóżcie wyplusować to w gorące, bo dużo osób prosiło żebym ich wołał a niestety nie wiem jak w przypadku tak ogromnego znaleziska.

Wspomniane znalezisko
https://wykop.pl/link/7322007/philips-polska-czyli-bezczelne-traktowanie-klienta/

Przy okazji, jaki TV OLED polecicie tak do 15k? Minimum 75 cali

#afera #wykopefekt #telewizory #elektronika
koronawirus - Wykop to jednak ma moc. Wrzucałem tu ostatnio znalezisko o tym jak od p...

źródło: temp_file8723254805696125134

Pobierz
  • 71
@Archimond5: Od stycznia 2023 masz więcej praw i możesz reklamować przedmioty kupione na firmę, ale niezwiązane z prowadzoną działalnością, czyli jak jesteś programistą to nie zareklamujesz kompa czy dysku, ale już biurko czy mopa tak. Oczywiście kupując na firmę wciąż masz prawo do gwarancji producenta na jego zasadach. Na przykład kiedyś asus dawał 2 lata gwarancji dla konsumentów, ale już tylko 1 rok dla firm.