Wpis z mikrobloga

Wykop to jednak ma moc. Wrzucałem tu ostatnio znalezisko o tym jak od pół roku szarpie się z uszkodzonym telewizorem Philipsa. Wpadło w gorące z ponad 2k wykopów a dzień później dostałem wiadomość od Philipsa, że dostanę zaświadczenie o nienaprawialności sprzętu i z tym X-kom zwróci mi kasę. Pomóżcie wyplusować to w gorące, bo dużo osób prosiło żebym ich wołał a niestety nie wiem jak w przypadku tak ogromnego znaleziska.

Wspomniane znalezisko
https://wykop.pl/link/7322007/philips-polska-czyli-bezczelne-traktowanie-klienta/

Przy okazji, jaki TV OLED polecicie tak do 15k? Minimum 75 cali

#afera #wykopefekt #telewizory #elektronika
koronawirus - Wykop to jednak ma moc. Wrzucałem tu ostatnio znalezisko o tym jak od p...

źródło: temp_file8723254805696125134

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
Mam 55OLED803 Phillipsa za 5.5k(kupiony kilka lat temu). Miesiąc po zakończeniu gwarancji padła jedna taśma zasilająca. Całkowity koszt serwisu 700zl. Poza tą jedną usterką do tej pory działa ok, chociaż android tv trochę już przymula. Szczerze? Następnym razem wezmę cokolwiek taniego. Nie chce mi się martwić co chwilę zasrany telewizor. Kupię coś w miarę taniego, dużego, po tygodniu i tak się przyzwyczaisz i nie zobaczysz żadnej różnicy o ile nie postawisz obok
  • Odpowiedz
@koronawirus: Jak nie chcesz się znowu naciągać to bierz coś od Samsunga. Ja w tamtym roku zakpiłem lodówkę family hub za ok. 13k przez eurortvagd i nie działo mi przesyłanie obrazu z telewizora na lodówę. Serwisant od Samsunga był u mnie trzy razy i na końcu stwierdzili, że sklep ma wymienić lodówkę, albo oddać kasę. Bez jakiegoś naciągania i wykopefektów.
  • Odpowiedz
@koronawirus: Philips to jest tylko z nazwy. Philips lata temu odsprzedał część produkującą telewizory, ale z możliwością korzystania z nazwy i marki firmy. Obecnie Philips produkuje głównie rzeczy w branży medycznej i użytku codziennego jak golarki, kawiarki czy suszarki. Btw. Philips Hue to też nie Philips a Signify.
Wszystko co Philips sprzedaje dla ogółu można znaleźć na ich stronie, ale większość rzeczy z jakimi go kojarzymy nie należy do Nich juz
  • Odpowiedz
lg z serii C lub B, mam C1 77 cali z 2022 roku i jest sztos


@mrh5g: widziałem ostatnio u znajomej LG OLED55B9PLA, który jest już po gwarancji i ma tak kosmicznie wypalony pasek od kanałów informacyjnych i programów śniadaniowych, że to się w głowie nie mieści...
  • Odpowiedz
@koronawirus: jak widać wystarczy rzetelna informacja i cień podejrzeń że może ona zaważyć na wynikach sprzedaży a jak za dotknięciem magicznej różdżki sprawę można załatwić od ręki :)
  • Odpowiedz
No i gratulacje, presja wywierana na takich firmach ma znaczenie i jeszcze gorzej o nich świadczy, że dopiero wtedy reagują gdy zaczyna się i nich robić za głośno.
  • Odpowiedz
@koronawirus: ja w piątek zareklamowałem po raz drugi Philipsa, którego mam może 2 miesiące xD Ale reklamuję do sklepu (taka opcja w formularzu na Media Expert), więc może to inaczej działa. Pierwsza sztuka po 4 dniach zaczęła się restartować co kilka minut i dali nowy od razu, a ten co mam teraz po kilku minutach od włączenia do prądu traci połączenie z WiFi i nie widzi żadnej sieci, czekam na odpowiedź.
  • Odpowiedz
@koronawirus: z OLEDów użytkuję LGka 77 C2 i jest mega, ale to mega sztos. W sumie po niecałym roku użytkowania nie zauważam specjalnie wad. W tym budżecie serię C3 można wyrwać więc nawet bym się nie zastanawiał.
  • Odpowiedz