Wpis z mikrobloga

Moją życiową pasją jest wożenie ludzi z mojej okolicy, lub wikty dla nich do dziekanki w Gnieźnie. Bardzo lubię ten szpital, znaczy nie pod kątem medycznym lecz architektonicznym. Eklektyczny styl tych zabudowań, park otaczający cały kampus budzi we mnie pozytywne uczucia. Sama trasa, podróż zazwyczaj z członkiem, znajomym osobnika też bywa przyjemna. Czasami gorzko ironiczna, gdzie ci którzy prosili mnie żebym zawiózł ich z wiktem dla kogoś sami tam trafiają. Jeszcze tam obok muzeum ziemi polskiej jest oddział uczelni UAM. I wychodziła z niego fajna czarnq szprychq. Poprawiała włosy jak się mijaliśmy, chyba nie ze względu na mojego towarzyszą, bo nasze spojrzenia się spotkały.
#przegryw
Pobierz TrzyGwiazdkiNaPagonie - Moją życiową pasją jest wożenie  ludzi z mojej okolicy, lub w...
źródło: 20240105_150729
  • 4
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

zastanów się nad oddziałem dziennym


@rozowyslonikx: posłuchaj mnie, tu masz racje. Wszak mnie poznałaś, doświadczyłaś ode mnie urazy przez to jak gwałtownie odebrałem pewne słowa. Które sam muszę przyznać że wziąłem za mocno. Ale mówiłem ci wiele razy że pewne słowa mogę brać dosłownie albo je analizować. Mówiłem, twierdziłem, będę twierdził nadal że jestem osobą nie nadającą się do pewnych spraw, nie zasługującą na nie. Teraz, znaczy wtedy sama się przekonałaś,