Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy istnieje jakaś psychologiczna/technologiczna sztuczka, która pozwala kobietom na poczucie autentycznej, głębokiej empatii wobec mężczyzn (i uzmysłowienie sobie ogromu ich problemów/cierpienia), szczególnie w kontekście mężczyzn obcych i o niższej atrakcyjności/statusie społecznym? Czy to jest bariera nie do pokonania?

#pytanie #psychologia #nauka #redpill #blackpill #dyskryminacjamezczyzn #pieklomezczyzn



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy istnieje jakaś psychologiczna/technologic...

źródło: male-disposability

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

głębokiej empatii wobec mężczyzn (i uzmysłowienie sobie ogromu ich problemów/cierpienia), szczególnie w kontekście mężczyzn obcych i o niższej atrakcyjności/statusie społecznym


@mirko_anonim: xD szanujmy się, empatię to ja mogę mieć do chłopa co mu nogę u-----o a nie dla jakiegoś kołchoźnika z zakolami bo ten nie ma w co wsadzić
  • Odpowiedz
głębokiej empatii wobec mężczyzn (i uzmysłowienie sobie ogromu ich problemów/cierpienia), szczególnie w kontekście mężczyzn obcych i o niższej atrakcyjności/statusie społecznym

xD szanujmy się, empatię to ja mogę mieć do chłopa co mu nogę u-----o a nie dla jakiegoś kołchoźnika z zakolami bo ten nie ma w co wsadzić


@Cadfael: Mogłaś po prostu odpowiedzieć "Nie".

  • Odpowiedz
@mirko_anonim: istnieje, jeśli jesteś przystojny i zagrasz tragiczną scenę to zyskasz punkty na wrażliwego

jak jesteś brzydal to wyjdziesz na cipeusza xD

u kobiet wsad jest nieważny, liczy się co przejdzie przez filtr wyglądu xD
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: fajny chochoł - jakieś dane na ten temat? bo tutaj to wykopki się obsrywają, że baby wolą zabawę od produkcji nowych obywateli ( ͡° ͜ʖ ͡°) z nimi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przepraszam.


@Eteres: no i git, tylko następnym razem już nie żebrz o chwilę uwagi.
  • Odpowiedz
sztuczka, która pozwala kobietom na poczucie empatii wobec mężczyzn, szczególnie w kontekście mężczyzn obcych


@mirko_anonim: Dlaczego oczekujesz, że jakikolwiek człowiek powinien wykazywać empatię wobec obcych sobie osób? To dość niedorzeczne oczekiwania. Ludzi w dzisiejszych czasach pogrzało. Każdy ma jakieś oczekiwania względem innych osób. A co sam światu dajesz? Wykazujesz empatię względem osób starszych? A może wyciągasz pomocną dłoń do osób otyłych? Wspierasz dzieci w domach dziecka? Dbasz o imigrantów docierających
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): mi laski współczują a jestem wręcz lekkim socjopatą, narcyzem, gościem po wyrokach, nie za fajnym facetem i ostatnimi czasy do tego mameją emocjonalną pipką xD
wysoki wzrost, ok morda, ciekawy życiorys i owszem są empatyczne laski które cie otoczą opieką. but still - muszą coś w tobie zobaczyć fajnego

  • Odpowiedz
@typowyWykopekMizogin: kwiiiii, te parchate kulwy litują się nad dziećmi, zwierzątkami, staruszkami, ofiarami chorób, przestępstw czy wypadków. a ja? czyż moja morda 2/10 nie powinna zmiękczać ich serca tak samo jak człowiek, który stracił twarz w wypadku? (,) czyż to, że nie stać mnie na własne mieszkanie i muszę wegetować u starych w piwnicy nie sprawia, że mój los jest równie okrutny co schorowanego staruszka, którego nie
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Wykopki postulujące strzelanie do migrantów i odbieranie praw mniejszości i kobiet - "kwiiii, czemu nikt nie ma wobec mnie empatii, że nie mogę zakisić ogóra, kobiety to potwory". Wziąłeś pod uwagę, że empatię się zazwyczaj kieruje do osób poszkodowanych przez los i po prostu się do nich nie zaliczasz? Pewnie nie, bo empatyczny kolego myślisz tylko o sobie i swoim dupsku i punkcie widzenia :)
  • Odpowiedz