Wpis z mikrobloga

  • 1
@sna_t: testy nie sa niestety 100% miarodajne xD

Czesto to wynika tez z tego, ze odpowiadamy tak jakbysmy chcieli by bylo ;v

Najlepiej dlatego wczytac sie w te typy, ktore ci wyszly, poznac konkretnie jakie zachowania przejawiaja te typy i dopiero wtedy dalej sie wgłębiać

Niektore typy maja te same funkcje kognitywne (juz wieksza teoria), ktore sa w innej kolejnosci, przez co gdy jedna z Funkcji Kognitywnych sie "odpala" [w jakis
  • 0
@spinel: to i to

Ja dla przykladu:
INTP sa znani ze swojej szczerosci i dosc analityczemu sposobie bycia
Po tym jak sie dowiedzialam o tym, ze niektorym moze sie wydawac, ze INTP sa grubianscy, zapytalam o to swoich znajomych
I mi potwierdzili, ze czasem wydaje sie nie mila xD

Ja nie mialam o tym zadnego pojecia, dopoki ktos mi o tym nie powiedzial
Od tego czasu staram sie bardziej kontrolowac to
  • 0
@spinel: xDDD

A jaki masz typ?

Halo, a czujesz sie w tym zawodzie dobrze? ;v

Nie chodzi o to by teraz na sile sie dostosowywac i zachowywac jak "na typ przystalo", po prostu niektore cechy moga powodowac ze praca w zawodzie X bedzie latwiejsza/przyjemniejsza
Ale nie jest to tez gwarancja sukcesu

Ja pracuje w zawodzie ktory ma duzo pracy z ludzmi, co stereotypowo nie pasuje do INTP, ale dzieki cechom analitycznym
robiłem taki test kilka razy co kilka miesięcy, czasem lat i za każdym razem co innego mi wychodzi


@sna_t: z grubsza oznacza to, że myślisz bardziej emocjonalnie (niekoniecznie w życiu, ale o sobie) i twoja ocena zależy mocno od sytuacji w której się znajdujesz i twojego samopoczucia. Możesz spróbować robić to bardzo z zimną głową, i przy każdym pytaniu zadawać sobie "czy tak jest naprawdę, czy chciałbym żeby tak było". Swoją