Wpis z mikrobloga

  • 7
@PozytywnyCioran: mało kto zdaje sobie sprawę, że strefa wchodzi panie kolega. To miasto nie jest dla ludzi tylko dla aktywistów globo homo to było miasto dla ludzi dziś się robi anty ludzkie miasto.
  • Odpowiedz
@Lardor wśród moich znajomych wiedzą o niej niemal wszyscy, nawet wśród tych z drugiego końca Polski, a nie z Krk. Działania miasta w ciągu ostatnich lat oceniam też pozytywnie, i żyje mi się tu coraz lepiej oraz cieszę się, że polskie miasta wykorzystują dobre wzorce z krajów zachodnich
  • Odpowiedz
  • 6
@PozytywnyCioran: xddddd miasto, gdzie nie ma kasy na komunikacje, wiecznie brak pracowników i jeszcze chcą strefę wprowadzić. Może niech ogarną komunikację, i nie wywalają kasy w błoto na jakieś igrzyska, po których grożą wyłączaniem świateł. Albo wymyślą zmiany ulic pro lgbt na jeden dzien zamienia tabliczki i coz ktos musi za to zaplacic. Miasto płaczę, że kasy nie ma a na głupoty są proszę cię, żyje tu 26 lat i z
  • Odpowiedz
@Lardor wiadomo, jak sondaż nie jest po myśli blachosmrodziarza to znaczy, że na pewno jest sfałszowany.
Bo blachosmrodziarz oczywiście nie pomyśli że ludzie w centrum miast mają już dość wdychania spalin i ciągle zakorkowanych ulic przez januszy w 30 letnich gruzach
  • Odpowiedz
A tu reakcje na FB.


@Lardor: Reakcje na FB nie mają znaczenia, bo ktoś, kto jest przeciw jest dużo bardziej skłonny do reakcji, nawet jak mieszka na drugim końcu Polski. Natomiast jak ktoś popiera albo mu to obojętne to zazwyczaj scrolluje dalej.
  • Odpowiedz
  • 3
@Lardor

@PozytywnyCioran: mało kto zdaje sobie sprawę, że strefa wchodzi panie kolega. To miasto nie jest dla ludzi tylko dla aktywistów globo homo to było miasto dla ludzi dziś się robi anty ludzkie miasto.


Już chciałem coś odpisać, ale widać że odklejka mocno, a potem płacz że nikt z wami nie chce dyskutować xD.

No ale niezły ból dupy, że jednak większość ludzi na inne zdanie niż ty XD
  • Odpowiedz
  • 9
@OddajButa123: uspokój się eko komuchu. Myślisz, że prawdą jest tylko lewacki wysryw to powiedz, czemu władze miasta się tak wystraszyły i strefę zmniejszają? Jak wam się podoba lewaki komuna to czemu nie wyprowadzicie się do Korei Północnej tam aut praktycznie nie ma tylko rowery beziecie w waszym lewackim raju, a nie narzucacie mi siłą komunę!
Lardor - @OddajButa123: uspokój się eko komuchu. Myślisz, że prawdą jest tylko lewack...

źródło: f12eb6df483e63cd3c5376a92053eac4b39bca906e03b025f8ba1aa3e4fd6cc5

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 3
@deziom: to nie ból dupy o inne zdanie, tylko, żałosne zakazywanie to własnej własności i od tyle panie kolego. Odklejką są te turbo lewackie trolle. Na szczęście władze miast się po proteście wystraszyły i strefa będzie dużo mniejsza. Ja bronię tylko swoich praw i tyle. W niemczech strefy nie wypaliły a nam chcieli całe miasto odciąć co, jest żałosne, skoro jest wiele miejsc w Mieście gdzie komunikacją się ciężko dostać i
  • Odpowiedz
@Lardor to że niektóre nowe samochody palące chore ilości benzyny też powinny być wyłaczone ze strefy to fakt, ale przecież gdyby rzeczywiście wprowadzono zakaz zależny od ilości spalanego paliwa to płakalibyście jeszcze bardziej
  • Odpowiedz
  • 3
@OddajButa123: no widzisz, nowe auta potrafią spalać więcej niż stare nawet. Dla tego SCT nie ma nic wspólnego z ekologią tylko podziałem społeczeństwa na biedne i bogate. Używane auta które będą mogły wjechać do SCT pójdą cholernie w górę cenowo.
  • Odpowiedz
@Lardor: dopóki SCT nie będą ograniczać rozmiaru samochodów, które mogą wyjeżdżać to będzie to nadal tylko kwestia kasy a nie ekologii
  • Odpowiedz