Wpis z mikrobloga

Widać, że ta sonda na temat strefy czystego #!$%@?ństwa to jakiś nieśmieszny żart. Pewnie pytanie brzmiało czy jest pan pani za ekologią a co cyk wklepali do excela, że za SCT na szczęście sporo ludzi wyśmialo ich w komentarzach i po reakcjach widać ile ludzi jest za SCT #krakow #strefaczystegotransportu #sct #patologiazmiasta #motoryzacja #samochody #bekazlewactwa
Lardor - Widać, że ta sonda na temat strefy czystego #!$%@?ństwa to jakiś nieśmieszny...

źródło: temp_file2213439171894595537

Pobierz
  • 112
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lardor: przecież Facebook jest dla boomerow xD równie dobrze mógłbyś oceniać ile jest katolików w Polsce na podstawie użytkowników portalu fronda.pl ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lardor zatem życzę Ci abyś znalazł odpowiednie miejsce, które nie będzie powodowało frustracji i będzie Tobie żyć się tam dobrze. Sam również mieszkałem w kilku miejscach, Kraków oceniam najlepiej, również pod kątem komunikacji miejskiej
  • Odpowiedz
  • 2
@PozytywnyCioran: jako, że robię w komunikacji to wiem jaki w tej firmie jest chaos wewnętrzy i przeżyłem jeden kryzys gdy połowa autobusów nie opuszczała zajezdni bo nie miał kto do pracy przyjść. Rozkład wisiał ludzie czekali autobus sobie na zajezdni stał, jeśli miasto nie ma na komunikację i wypłaty będzie się spóźniać to zwolnienia będą bankowo plus za rogiem wiosna, to dużo ludzi ucieka na turystykę.
  • Odpowiedz
  • 0
@Dr_Killjoy: ale ja to zrobię legalnie, bo mam opinię rzeczoznawcy dzięki której mogę legalnie do miasta wjechać. Życzyć mandatu możesz ale dostać go nie dostanę. Nawet będę mógł podkręcić gaźnik by kopciło jak złe i dalej wedle prawa wjadę. Samochód zabytkowy mówi to coś panu panie kolego?
Lardor - @Dr_Killjoy: ale ja to zrobię legalnie, bo mam opinię rzeczoznawcy dzięki kt...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
wejdź w gorące, poszukaj znalezisk dotyczących sct. Nie ma żadnych chwalących wpływ SCT, a są same przeciwko SCT? Zakopy w nich są jakieś pojedyncze?


@typ53B: Na wykopie nie ma żadnych znalezisk chwalących elektryki, są same przeciwko, a tymczasem ich sprzedaż z roku na rok rośnie. Spiseg?
  • Odpowiedz
  • 0
@panczekolady: są czasem chwalące elektryki. Widziałem tu sporo komentarzy pro elektryków. I cóż moim zdaniem jako alternatywa mogą sobie być, miałem raz przyjemność jeździć i jakoś nie narzekam.
  • Odpowiedz