Wpis z mikrobloga

Hej, chciałem zaktualizować swoją wiedzę. Po ostatniej wielkiej inflacji wzrostowej, od jakiego wzrostu zaczyna się obecnie mężczyzna?

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #zwiazki #niebieskiepaski #kiciochpyta #tinder

Od jakiego wzrostu zaczyna się mężczyzna?

  • 175 cm 10.6% (33)
  • 178 cm 4.2% (13)
  • 180 cm 18.3% (57)
  • 185 cm 20.2% (63)
  • 190 cm 13.5% (42)
  • więcej niż 190 cm 33.3% (104)

Oddanych głosów: 312

  • 27
  • Odpowiedz
@ShinpuTokubetsu: Nie ma czegoś takiego jak ''inflacja wzrostowa'' i przestańcie wpędzać siebie nawzajem w kompleksy. Nawet to legendarne 180 cm wzrostu to jest mem do którego popularności przyczyniły się właśnie takie ku...a wykopki przez które nawet laski zaczęły mieć kompleksy i mówić o tym 180 cm wzrostu.
  • Odpowiedz
@Cztero0404: Po prostu trzeba być wyższym od baby.
Ja mam 181cm, chodzę na miasto, a tam coraz więcej kobiet w trampkach wyższych ode mnie xD
Jestem moggowany przez nastolatki
  • Odpowiedz
Po prostu trzeba być wyższym od baby.


@unlucky_: Nie trzeba, żadna normalna baba ci nic powie jak założy na przykład szpilki i będzie ciut wyższa. To piwniczaki i laski z kompleksami tak robią + te laski które same nie wiedzą co mają myśleć i żeby się koleżanki nie śmiały, ale to odpady są.
  • Odpowiedz
@Cztero0404: Żadna baba ci nic nie powie, bo kobieta mówiąca prawdę to jednorożec, a każdy mężczyzna, który spędził więcej niż 3s na rynku matrymonialnym, a nie związał się z pierwszą lepszą z łatwością zgodzi się ze stwierdzeniem, że większość różowych na wzrost patrzy i to bycie przynajmniej wyższym od niej to absolutne minimum. Oczywiście od każdej reguły znajdzie się wyjątek i nie jest powiedziane, że typy 170cm są skazane na
  • Odpowiedz
@ShinpuTokubetsu: ja mam 164cm wzrostu i zawsze bekę z typów którzy zwalają swoje #!$%@? życie ma wzrost xd. Miałem kilka związków, kilkanaście onsow, 30 typiar z tindera zruchane a obecnie w związku z cudowną kobietą która docenia mój niski wzrost (sama jest niska) i mówi że to bardzo wygodne być z kimś o swoim wzroście
  • Odpowiedz
@Cztero0404: Polecam zobaczyć badania na temat wzrostu i jak średnia wzrostu mężczyzn w poszczególnych krajach rośnie wraz z upływem lat. Powiem powiedz mi, że nie ma inflacji wzrostowej.
  • Odpowiedz