Wpis z mikrobloga

Po prostu trzeba być wyższym od baby.


@unlucky_: Nie trzeba, żadna normalna baba ci nic powie jak założy na przykład szpilki i będzie ciut wyższa. To piwniczaki i laski z kompleksami tak robią + te laski które same nie wiedzą co mają myśleć i żeby się koleżanki nie śmiały, ale to odpady są.
@Cztero0404: Żadna baba ci nic nie powie, bo kobieta mówiąca prawdę to jednorożec, a każdy mężczyzna, który spędził więcej niż 3s na rynku matrymonialnym, a nie związał się z pierwszą lepszą z łatwością zgodzi się ze stwierdzeniem, że większość różowych na wzrost patrzy i to bycie przynajmniej wyższym od niej to absolutne minimum. Oczywiście od każdej reguły znajdzie się wyjątek i nie jest powiedziane, że typy 170cm są skazane na wieczną
@ShinpuTokubetsu: ja mam 164cm wzrostu i zawsze bekę z typów którzy zwalają swoje #!$%@? życie ma wzrost xd. Miałem kilka związków, kilkanaście onsow, 30 typiar z tindera zruchane a obecnie w związku z cudowną kobietą która docenia mój niski wzrost (sama jest niska) i mówi że to bardzo wygodne być z kimś o swoim wzroście