Wpis z mikrobloga

Jak ktoś chce kupić buty za 200zl, które normalnie kosztują 500-600zl to:

1. Ma świadomość, ze są to podróbki.

2. Jest kompletnym idiota i taki zakup jest mu potrzebny bo ze względu na swój niski iloraz inteligencji inaczej nigdy się nie nauczy.

Ale sprzedawce trzeba #!$%@?ć do US. Nie dlatego, ze sprzedaje prawdopodobnie podróbki i o to #!$%@? donosiciel ma ból dupy ale dlatego, ze zarabia pieniądze.

##!$%@? #wykopshitsays #aliexpress #dealextreme #oswiadczenie
  • 21
  • Odpowiedz
1. Ma świadomość, ze są to podróbki.


Nie zawsze, wykopki podobno nie odróżniły dwóch modeli ;)

@JokerBonifacy: >2. Jest kompletnym idiota i taki zakup jest mu potrzebny bo ze względu na swój niski iloraz inteligencji inaczej nigdy się nie nauczy.

Łatwo jest obrażać przez internet co nie ?

@JokerBonifacy:
  • Odpowiedz
@Akuku69: Ale kogo ja obraziłem? Jak bys zobaczyl ogloszenie o sprzedazy willi pod Warszawa za 10 tysiecy zlotych, to lecial bys do banku po kredyt hipoteczny? Pewnie nie, ale jak nazwalbys czlowieka ktory tak by zrobil?
  • Odpowiedz
idiota


@JokerBonifacy:

ryzykant ;)

nie porównuj zakupu nieruchomości do zakupu na aliexpress, aliexpress blokuje pieniądze do momentu akceptacji.

Paczka przychodzi nie podoba się, odsyłasz, kasa na koncie.

A willi nei zwrócisz.

Zresztą jak ktoś chce podróby, to przestań dbać o jego dobro, to jego wybór, chce niech ma, może trafi na partię lepszą niż oryginał, a Tobie i mi #!$%@? do tego.
  • Odpowiedz
Zresztą jak ktoś chce podróby, to przestań dbać o jego dobro, to jego wybór, chce niech ma, może trafi na partię lepszą niż oryginał, a Tobie i mi #!$%@? do tego.


@Akuku69: Ty umiesz czytac? TO przeczytaj to co ja napisalem w pierwszym poscie. No zaraz nie wytrzymie.
  • Odpowiedz
@JokerBonifacy: tak domyśliłem się, ale odbieram(może sie mylę) to Ty jesteś właścicielem sklepu.

Ogólnie osobiście na typa bym się wkuriwł nie tyle, że sprzedaje podróby, ale że ma napisane wysyłka z Wawki.

Ogólnie nie rozumiem skąd ten wielki problem, stało się, wpisem na mikro, mirka nie zmienisz.

Kolejna "aferka" na wykopie, w poniedziałek nikt nie będzie pamiętał.

Tymczasem idę szukać innych podrób na aliexpress, moze coś mi się spodoba ;)
  • Odpowiedz
@JokerBonifacy: od kiedy żyjesz na tym świecie.

Tak jest

tak było.

tak będzie.

I nie ma co spinać se pośladów, bo się hemoroidów nabawisz.

Może to zmotywuje osobę do założenia firmy i odniesie jeszcze większy sukces bo zacznie sprowadzać więcej i już do swojego magazynu!
  • Odpowiedz
@JokerBonifacy: masz problem z logicznym myśleniem? przecież tam nie chodziło o to, że ktoś komukolwiek zabrania zarabiać pieniądze.

problem w tym, że tamta osoba NAJPRAWDOPODOBNIEJ robi to bez założonej dział. gosp. przez co stanowi niezdrową konkurencję dla innych sprzedających. I prawdopodobnie sprzedaje też podróbki, a klienci najprawdopodobniej sądzą że to oryginały.

Ja wiem, że ci co kupują nieświadomie podróbki butów za 179 zł a które oryginalne kosztują 599 zł jest idiotą,
  • Odpowiedz
boli mnie #!$%@? z #!$%@? do US


@JokerBonifacy: spoko, jak kupisz od handlarza samochodami grata, który rozleci się po 500 przejechanych km a który miał byc niby sprawny, to zobaczymy jaka będzie Twoja reakcja ;] wtedy też pochwalisz sprzedawcę, że niby przedsiębiorczy?
  • Odpowiedz
@wyrostek_robaczkowy: Ty masz problem z logicznym myśleniem. To po co były te wyliczenia ile teoretycznie zarabia? O to tam właśnie chodziło, dupska wam o mało co z bólu nie popękały.

A skąd wiesz, ze nie ma działalności gospodarczej? Moze ma na Gibraltarze albo Wyspach Dziewiczych? Co ty nie powiesz, ze podróbki. Odniosłem się do tego w pierwszym poście - naucz się czytać ze zrozumieniem.

"Tym bardizej, że gdyby ktoś te buty
  • Odpowiedz
To po co były te wyliczenia ile teoretycznie zarabia? O to tam właśnie chodziło, dupska wam o mało co z bólu nie popękały.


@JokerBonifacy: po to aby zobrazować skalę oszustwa? naprawdę ciężko myślisz...

A skąd wiesz, ze nie ma działalności gospodarczej? Moze ma na Gibraltarze albo Wyspach Dziewiczych?


@JokerBonifacy: czy napisałem że nie ma czy że PRAWDOPODOBNIE nie ma? #!$%@?, nawet capsem napisałem abyś się nie doczepił o to, że
  • Odpowiedz