Wpis z mikrobloga

#p0lka #przegryw #incel #mizoginia #blackpill #lewica

Nie mogę się doczekać na kolejny ruch Pani Ministry Kotuli od spraw równości, czekamy na darmową antykoncepcję i urlop menstruacyjny ;)) i co najważniejsze - zmianę definicji gwałtu, nie ma przyzwolenia na molestowanie czy to w przestrzeni publicznej czy prywatnej.

Pani Ministro, jeśli Pani to czyta - dziękujemy! ()
Mamaboss - #p0lka #przegryw #incel #mizoginia #blackpill #lewica

Nie mogę się doczek...

źródło: IMG_7009

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • 0
@NiebieskiMiszmasz: Wiek jest wyrownany, Janki po powrocie do domu siadają na kanapie i piją piwsko, a kobieta ma mieć drugi etat w domu? To przynajmniej tak jest wynagrodzone, że wcześniej o te kilka lat skończy prace zawodową, a i tak zostanie jej etat w domu… za darmo. Nie zmieni się to dopóki wy nie zaczniecie na równi zajmować się domem. Wyrównanie wieku emerytalnego zrozumiałabym jedynie dla młodszych pokoleń, powiedzmy urodzonych od
  • Odpowiedz
  • 0
@RedTiger: a sobie przeklinaj, prawda jest taka, że Polki zaczęły zauważać jak marnej jakości facetami jesteście i żadna z nas nie ma z wami zamiaru budować wspólnie planów ;)
  • Odpowiedz
Mamy do tego prawo, a tobie nic do tego :))


@Mamaboss: otóż mu bardzo sporo do tego i każdemu bo rozwiązłe i deprawujące jednostki nie żyją w pustce tylko zazwyczaj mają też bardzo negatywny wpływ na otoczenie czy społeczeństwo, podobny lub gorszy niż alkoholicy czy narkomani. Ale tacy... ludzie jak ty, wychowani na twitterze/tiktoku, nie zrozumieją tego aż nie będzie już za późno
  • Odpowiedz
  • 0
@justBrowsin: Oczywiście, czekam jeszcze na wasza bajeczkę o kluczu i zamku :))) jak facet sobie zmienia kobiety jak rękawiczki to super, a jak kobieta lubi seks i przystojnych facetów to jest tą najgorszą :))

PS. Morał z tego jest taki, że wasz klucz jest wygięty i nie jest w stanie żadnego zamka otworzyć ;))
  • Odpowiedz
a sobie przeklinaj, prawda jest taka, że Polki zaczęły zauważać jak marnej jakości facetami jesteście i żadna z nas nie ma z wami zamiaru budować wspólnie planów ;)


@Mamaboss: Nie jestem zaręczony ze #!$%@?ą #p0lka. Za wysokie progi na wasze krzywe nogi.
  • Odpowiedz
@Mamabos: Same sobie to robicie i nikt was nie zmusza do tyrania za dwóch,a jakoś w większości państw UE wiek emerytalny jest równy i mimo,że choćby np.mają większy gender pay gap.To jak spędzasz czas poza pracą to jest twoja sprawa,a nie państwa o ile nie łamiesz prawa.Waszym problemem jest fatalna komunikacja z partnerem oraz samoistne wpajanie,że musicie coś zrobić mimo,że ciągle słyszę iż niby kobiety nic nie muszą.Same to sobie robicie.
  • Odpowiedz
  • 0
@NiebieskiMiszmasz: Musiałoby mi się coś w głowie poprzestawiać, jeśli miałabym sprzątać po Janku i prać mu gacie xD Nie, to mężczyźni kompletnie nie zauważają trudu kobiet, nie rozumieją nas ani nie wykazują jakiejkolwiek chęci do poznania nas. Poza tym powiedz to do jakiejś parki związanej kredytem i dzieckiem, gdyby to naprawdę było tak proste wybrać sobie co robisz dziś po pracy xD a prawda jest taka, ze większość tych „idealnych” p0lskich
  • Odpowiedz
@Mamaboss: Dlatego nie ma co się śpieszyć z dzieckiem,małżeństwem i kredytem,a po prostu zamieszkać razem i zobaczyć jaki partner ma stosunek do choćby wypełniania obowiązków lub do opieki nad partnerką jakby zachorowała,żeby mieć większą pewność do podjęcia wyżej wymienionych decyzji,A co z bezdzietnymi singlami i singielkami,oni mają cierpieć lub czerpać korzyści z tego niesprawiedliwego systemu emerytalnego???W ogóle nie odniosłaś się do tego,że większość krajów Unii Europejskiej wiek emerytalny jest zrównany albo
  • Odpowiedz
@Mamaboss: 90% Każdej twojej wypowiedzi to bełkot po czym na koniec podajesz zjawisko które było kiedyś na tyle znane że stało się memem jeszcze za czasów demotywatorów i myślisz że to cokolwiek legitymizuje. Nie będę przeszkadzał, mam nadzieję że ci się wszystko spełni byle bym nie musiał ponosić za ciebie odpowiedzialności.
  • Odpowiedz