Wpis z mikrobloga

#p0lka #przegryw #incel #mizoginia #blackpill #lewica

Nie mogę się doczekać na kolejny ruch Pani Ministry Kotuli od spraw równości, czekamy na darmową antykoncepcję i urlop menstruacyjny ;)) i co najważniejsze - zmianę definicji gwałtu, nie ma przyzwolenia na molestowanie czy to w przestrzeni publicznej czy prywatnej.

Pani Ministro, jeśli Pani to czyta - dziękujemy! ()
Mamaboss - #p0lka #przegryw #incel #mizoginia #blackpill #lewica

Nie mogę się doczek...

źródło: IMG_7009

Pobierz
  • 42
@Mamaboss: No to już jakiś konkret,ale te osoby tak uważają co nie znaczy,że np.mężczyzna w związku,małżeństwie wykonuje choćby połowę tych obowiązków oraz widzę,że takie Czechy mają taki sam procent co my,a tam bezdzietnie kobiety maja ten sam wiek emerytalny co mężczyźni i nadal uważam,że bezdzietnie kobiety powinny mieć na równi z mężczyznami taki sam wiek emerytalny,żeby nie korzystały z przywileju,który im się nie należy.
@NiebieskiMiszmasz: Twoja opinia, każdy ma prawo do własnej. Ja sobie nie wyobrażam, żeby nasze matki czy ciotki ciągnące domy i rodziny i odliczające te klika lat do emerytury nagle miały dołożone 5 lat dodatkowe.
@Mamaboss: Wiesz,skoro w tych statystykach nie ma jasnego podziału ile procent osób danej płci wybrało "tak",a ile "nie" to może być też taki scenariusz,że w tych zachodnich krajach większość mężczyzn się zgodziła,a większość kobiet zaprzeczyła.
@Mamaboss: No dla mnie to jest plan marzeń. Naprawdę, jeśli nasza nowa Ministra zrealizowałaby te wszystkie postulaty to w końcu kobiety mogłyby się czuć w tym kraju bezpiecznie i mogłyby o sobie samostanowić, co jest absolutną normą i podstawowym prawem człowieka. Oczywiście najważniejszym aspektem jest dla mnie aborcja "na życzenie" i zmiana definicji gwałtu - w końcu trzeba pokazać mężczyznom, że nie mogą sobie na wszystko pozwalać :)))