Wpis z mikrobloga

Oczywiście, że na wykopie nie ma ruskich trolli. To absolutnie czysty przypadek, że kilkanaście użytkowników regularnie, każdego dnia dodaje wpisy które szkalują Ukrainę i których narracja akurat dziwnym zbiegiem okoliczności całkowicie pokrywa się z tym co głoszą ruskie media, oraz sam putin. Dziwnym przypadkiem jest też, że te konta wzajemnie się też plusują i wspierają. Absolutnie nie powinno nas też dziwić, że niektóre z nich robią to już od samego początku tego konfliktu. Dziwnym trafem też użytkownicy ci ostatnio zaczęli nadawać narracje o tym, że Ukraina nie może wygrać i powinna zawiązać pokój, akurat w chwili gdy putin i rosja wysyłają sygnały do rozejmu, którego tak bardzo potrzebują. Jestem pewien że to wszystko są zwykłe przypadki i nie mają nic wspólnego z udowadnianą wielokrotnie działalnością ruskich trolli w zachodnich mediach społecznościowych.

#rosja #ukraina #wojna
Pobierz Al-3_x - Oczywiście, że na wykopie nie ma ruskich trolli. To absolutnie czysty przypa...
źródło: ijijij
  • 33
@Mitur: Mogę ci podać na tacy 10 newsów z zakładki wiadomości, dodatkowo mogę ci to wyszukać ze źródeł angielskojezycznych bądź niemieckich, ale powiedz mi po co, skoro to nie zmieni twojego poglądu?
Mogę ci podać na tacy 10 newsów z zakładki wiadomości, dodatkowo mogę ci to wyszukać ze źródeł angielskojezycznych bądź niemieckich, ale powiedz mi po co, skoro to nie zmieni twojego poglądu?


@Desire22: Nie opinie (że spada) tylko fakty poproszę. I fakty o ile w USD to wsparcie spadało i jak w czasie. Wtedy będzie można jakieś wnioski i wpływ na wojnę wysnuć. Dajesz.
Dziwnym przypadkiem jest też, że te konta wzajemnie się też plusują i wspierają


@Al-3_x: To akurat nie jest dziwne, w sumie to jest całkiem normalne ze ludzie posiadający podobne poglądy i je manifestujący będa się plusować.
@Al-3_x: Tak samo jest przypadkiem, ze Michaił Białkov wziął hajs of partii, która wprowadzała w polsce rozwiązania na wzór Rosji i Białorusi, i przypadkiem te trole sobie swobodnie piszą swoje wysrywy na tym portalu, a ty naszpisz jedno przeklenstwo albo nazwij #!$%@? #!$%@?ą i masz bana na 10 dni :)
@Al-3_x zmien Rosja na ukraina i tez będzie pasować. Sympatia się zmieniła i to sami Ukraińcy sobie na to zapracowali występem komika w ONZ czy swoją postawa w sprawie zboża, przewozów i wychwalanie morderców jakim jest np. Szuchewycz. Rozkradanie pomocy humanitarnej i korupcja tez doklada cegiełkę.Nie twierdzę że nie ma tu trolli ale nawet jak masz duży staż i o tym wspominasz to tacy jak ty pisza uga buga onuca
  • 0
@Al-3_x: Niektórzy to najzwyczajniejsi idioci, tacy jak na przykład uzytkownik aquagowno (wiemy o kim mowa).