Wpis z mikrobloga

Oczywiście, że na wykopie nie ma ruskich trolli. To absolutnie czysty przypadek, że kilkanaście użytkowników regularnie, każdego dnia dodaje wpisy które szkalują Ukrainę i których narracja akurat dziwnym zbiegiem okoliczności całkowicie pokrywa się z tym co głoszą ruskie media, oraz sam putin. Dziwnym przypadkiem jest też, że te konta wzajemnie się też plusują i wspierają. Absolutnie nie powinno nas też dziwić, że niektóre z nich robią to już od samego początku tego konfliktu. Dziwnym trafem też użytkownicy ci ostatnio zaczęli nadawać narracje o tym, że Ukraina nie może wygrać i powinna zawiązać pokój, akurat w chwili gdy putin i rosja wysyłają sygnały do rozejmu, którego tak bardzo potrzebują. Jestem pewien że to wszystko są zwykłe przypadki i nie mają nic wspólnego z udowadnianą wielokrotnie działalnością ruskich trolli w zachodnich mediach społecznościowych.

#rosja #ukraina #wojna
Al-3_x - Oczywiście, że na wykopie nie ma ruskich trolli. To absolutnie czysty przypa...

źródło: ijijij

Pobierz
  • 38
@Al-3_x: Myśle, że przeceniasz wykop. To tylko zbieranina paru tysięcy osób. To rozmiar bardzo małego miasteczka lub większej wsi. Nikt normalny tu nie siedzi therefore nikt by się nie fatygował aby robić tu jakies trollowisko.
Moim zdaniem dajecie się prowokować bandzie znudzonych dzieciaków z sąsiedniej wsi, co zauważyły co was boli, i robicie z tego wielki problem.
@Al-3_x to nie tylko o Ukrainę chodzi, ale ogólnie codziennie jest jakaś nagonka na dany temat - nagle kilku wykopków zaczyna pisać w podobne tematy i nawzajem się wykopują….. zupełny przypadek (ʘʘ)
@PlemniczyFuriant tak i przejęcie konta z którego pisał użytkownik, który już z nami niestety nie mirkuje po nierównej walce z białaczką nagle po długim czasie nieaktywności zaczyna spamować tu ruska propaganda to nieudany troll ww. użytkownika a nie te rosyjskie *****. Fakt, że wykop po aktualizacji to cień dawnego portalu, ale też nie można umniejszać temu miejscu pozycji w mediach społecznościowych. Zobacz jak bardzo tag ukraina został rozwalony przez koniaszy i grooverow
@Al-3_x: wy wszyscy jesteście siebie warci, zarówno błazenmany nie pozwalające na słowo krytyki jak i ruskie trole, jak i takie wpisy jak twoje. Tak jest od grubo ponad roku i przez to tego tagu nie da się czytać.

Nie można się mylić. Jeżeli napisałem grubo ponad rok temu, że nie sądze by odbicie Krymu było realne to albo jestem pożytecznym idiotą albo ruskim agentem, nie mogę po prostu MY-LIĆ SIĘ, mieć
@Al-3_x
Ciężki jest los Polaka

Nie wolno hejtować Banderowców...bo będą Cię nazywać onucą
Nie wolno hejtować Żymian...bo będą Cię nazywać antysemitą
Nie wolno hejtować pedałów....bo będą Cię nazywać homofobem
Nie wolno hejtować p0lek...bo będą Cię nazywać mizoginem
Nie wolno hejtować negrusów...bo będą Cię nazywać rasistą

Można natomiast hejtować białego faceta w wieku produkcyjnym.
To się chyba nazywa wolność słowa czy tam przekonań