Wpis z mikrobloga

#przegryw Powiem wam szczerze, że kiedyś na Włóczykija patrzyłem jak na przegrywa ale im jestem starszy tym chłop jest dla mnie #wygryw, my codziennie zmagamy się z problemami życiowymi, pracą, pieniędzy czy nawet brakiem dziewczyny, a on ani nie pracował dzięki temu się nie stresował, żył sobie z połowu ryb i tym się karmił, wbrew pozorom przyjaciół miał (muminki) , jak się zima zbliżała to chłop uciekał na południe tam gdzie ciepło! Żył tak jak chciał, bez stresu i tej pogoni! Nie oszukujmy się ale większość ludzi chciała by żyć, gdyby mogła na takiej wjebce jak on. #rozowepaski #seriale #lata90 #nostalgia #gimbynieznajo
wakxam - #przegryw Powiem wam szczerze, że kiedyś na Włóczykija patrzyłem jak na prze...

źródło: wloczykij-471172-GALLERY_BIG

Pobierz
  • 18
@wakxam: jakby ludzie mieli ambicje jak OP czy włóczykij to byście nawet nie mieli jak napisać tego komentarza. Aktualnie tylko promil ludzi łowi ryby a i tak ich nie ma za dużo. Wyobraźcie sobie jakby każdy to robił. Świat wg wykopka który myśli, że zasoby naturalne są nieskończone i każdy sobie może łowić rybki. Skończyłoby się to tak, że jakiś Chad zagranąłby siłą wszystkie zbiorniki a beciaki wykopki by zdechły z
@wakxam: zawsze możesz zostać bezdomnym, jeżeli uważasz, że to wygryw ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Rzadko zgadzam się z Ozjaszem Goldbergiem ale w życiu nie chodzi tylko o przeżycie, trzeba znaleźć balans pomiędzy codziennymi trudami życia, a filozofią xD.
@wakxam: przecież można tak żyć, wystarczy wyrzec sie ambicji, zaakceptować rzeczywistość taką jaka jest i cieszyć się tym co sie ma. Najgłupszą rzeczą jaką człowiek może robić to żyć jakimiś ambicjami których nie jest w stanie spełnić, albo zarzyna sie dla nich. Lepiej jest odpuścić te bzdury i próbować zauważać szczęście w rzeczach codziennych, w czymkolwiek. Tych rzeczy jest masa i są całkowicie darmowe, nie kosztują nic ani nawet nie potrzeba
przecież można tak żyć, wystarczy wyrzec sie ambicji, zaakceptować rzeczywistość taką jaka jest i cieszyć się tym co sie ma. Najgłupszą rzeczą jaką człowiek może robić to żyć jakimiś ambicjami których nie jest w stanie spełnić, albo zarzyna sie dla nich. Lepiej jest odpuścić te bzdury i próbować zauważać szczęście w rzeczach codziennych, w czymkolwiek.


@Pavulenko: tylko tez pytanie jak ktos to robi. Bo mozna normalnie pracowac bez presji, albo pojsc
@DryfWiatrowZachodnich: nie chodzilo mi o doslownie paletaniu sie po swiecie, tylko o to ze mozna zyc w stalym miejscu, ale w podobny sposob, Depresje, nerwice itp to jest efekt 1 z 4 rzeczy ktore wymienilem, z tych 4 rzeczy biora sie wszystkie problemy psychiczne u ludzi na calym swiecie, jak sie je wyeliminuje to czlowiek staje sie wolny calkowicie.
@DryfWiatrowZachodnich: nie polega na zadnym towarzystwie. Szczescie wynika z regulacji 4 grzechow glownych, nastepuje wtedy np takie zjawisko jak docenianie, jak zauwazanie piekna przyrody. Zaparcie tak jest wazne ale nie potrzebni sa do tego inni ludzie, dlatego mowilem ze nie potrzeba do tego nikogo by osiagnac to wszystko.