Wpis z mikrobloga

Nie mogę spać. Dowiedziałem się, że moja różowa ma chorobę genetyczna, która powoduje, że prędzej czy później zachoruje na złośliwy nowotwór. Mój synek może mieć to samo. Nie mogę zamknąć oczu żeby o tym nie myśleć i nie wpadać w panikę. A nic z tym nie da się zrobić.

Chciałbym najlepiej przestać myśleć.

#zalesie #rakcontent
  • 122
  • Odpowiedz
@GrammarNazi: Po pierwsze, naprawdę współczuję i jestem zażenowany poziomem komentarzy niektórych idiotów tutaj. Sam pochowałem żonę w młodym wieku z rzadkim genetycznym nowotworem. Mam dzieci. Było strasznie ciężko. Pustkę i strach może wypełnić tylko Bóg, inaczej prędzej czy później ten strach pochłonie człowieka. Ale to inny temat. Jak będziesz chciał pogadać od serca, z anonimem, który chyba był w podobnej sytuacji, wal na priva.
  • Odpowiedz
@_gabriel:

Zwróć się ku sile wyższej, będzie ci na pewno trochę lżej, choć wiem, że cierpisz.


Do tej siły wyższej, która jeśli istnieje to stworzyła świat w tak zajebisty sposób, że ludzie losowo dostają raka i umierają bezsensu w
  • Odpowiedz
  • 30
ę i strach może wypełnić tylko Bóg,


@saib75: weź ić stont. Każdy sobie radzi inaczej, a wpadanie w sidła sekty to najgłupsze, co można zrobić
  • Odpowiedz
@GrammarNazi: życzę wam dużo siły i pozytywnego nastawienia. Polecam wycieczkę po specjalistach i skonsultowanie najlepiej z kilkoma tych wyników. Zebranie jak najwięcej informacji odnośnie profilaktyki i opóźnienia rozwinięcia się choroby.

Rozwój medycyny tak zapyerdala, że wszystko może się zmienić z roku na rok.

Wszystkiego dobrego mordeczko
  • Odpowiedz
@GrammarNazi: Specjalistą nie jestem, ale upewniłeś się, żę to jest kwestia 100%? Kiedyś było takie podejście do genetyki, że co zapisane w genach to wyryte w kamieniu, teraz dużo do powiedzenia też ma epigenetyka czyli mechanizmy ekspresji tych genów. Niech badają się regularnie, wiecie z czym przyjdzie wam się mierzyć. Nowotwory wykryte na wczesnym etapie dają dużą szansę wyleczenia, nawet te której mają skłonności do bycia złośliwymy.
  • Odpowiedz
Sam pochowałem żonę w młodym wieku z rzadkim genetycznym nowotworem. Mam dzieci. Było strasznie ciężko. Pustkę i strach może wypełnić tylko Bóg,


@saib75: Ten sam Bóg co zgodnie z twoją wiarą jest odpowiedzialny za ten nowotwór? Wy wierzący to jesteście masochiści, żeby wielbić takiego zwyrola.
  • Odpowiedz