Wpis z mikrobloga

@lkg1: The Coalition of Eight Stars, also called the Coalition on December 13, assailed public media to sell Poland to Germany.

We also see the first political prisoners. They are Mario Kamiński and Matthew Mustache

Gdzie mogę składać CV do anglojęzycznego wydania Republiki? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@lkg1: Ejt star koalyszyn dekorejszyn masturbejszyn, tak było mister zagraniczny, bitte send dulary dla pana tłuściocha na free media xD
  • Odpowiedz
@lkg1: najważniejsze, że dostaną poklask QAnonowych trolli i alt-rightowców z zachodu pokroju "end wokeness" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@lkg1:
Żałosne. Kiedyś na dyskotece podrywałem dziewczynę i była zainteresowana dalszą konwersacją z szalenie charyzmatycznym mną. W pewnym momencie przybiegła jej nieatrakcyjna koleżanka z olbrzymią pasją do jedzenia, minimalną samodyscyplina połączoną z olbrzymią apatią do wysiłku fizycznego jak spostrzegłem po chwili. Ta koleżanka chciała wyciągnąć moja wsilpartnerke w podróży przez gęstwiny trudnych i łatwych tematów na parkiet co ewidentnie było spowodowane zazdrością o atencję, zainteresowanie i zaufanie przed chwilą jeszcze
  • Odpowiedz
@muchatse: Gdzie tutaj widzisz brak znajomości angielskiego. Akurat Morawiecki umie angielski. To, że te sformułowanie wygląda żałośnie bez kontekstu, to już inna sprawa. Nie zesrajcie się już z tym, że ktoś angielskiego nie umie, bo przyjebujecie się nawet nie wiedząc o co chodzi.
  • Odpowiedz
  • 0
@Jotomnwm on nawet po polsku nie potrafił się wysłowić. Nawet w odpowiedziach na przygotowane pytania. No ale kto inny miał reprezentować poziom pisu. Raczej nie ktoś inteligentny bo by jeszcze kwestionował program i działania partii.
  • Odpowiedz