Wpis z mikrobloga

@Atreyu: mam pierwszą Vite i Switcha OLEDa ale jakoś kolory tych wyświetlaczy mnie nie przekonywały by to było to duże usprawnienie względem zwykłego LCD. Chyba bardziej mnie przekonuje w nowym Steam Decku większe odświeżanie ekranu i ten dłuższy czas pracy na baterii. LCDka dopiero kupiłem ale nie widzę na tyle dużo zalet w OLEdzie by płacić za niego 1100 zł więcej niż za mojego LCdka
  • Odpowiedz
  • 0
@tomaszek1161: już chyba wszędzie tj. telewizor, telefon, zegarek, deck, switch - korzystam z oledów i ciężko byłoby mnie przekonać by teraz kupić inny panel

Ja nie dopłacałem do oleda, tylko mam oba (starego sprzedam). Różnica jest ogromna. Dla mnie w zwykłym lcd to ekran był najsłabszym punktem, szczególnie gdy na co dzień korzystasz z dobrych paneli i widzisz jednak ze to co jest na lcd wygląda wyblakle, bez czerni i bez
  • Odpowiedz
  • 0
podobno nowy deck ma ładniejszy ekran oled od switcha


@Kryspin013: dla mnie jest lepszy, ale może to być też po części kwestia treści jakie się odpala na obu

Na switchu to trochę lepsza saturacja, na decku niebo a ziemia
  • Odpowiedz
@Atreyu: starego sprzedasz to faktycznie zakup OLEDa na pewno wyniesie cię mniej. Nie wiem jak cena na rynku wtórnym ale od Valve idzie ogarnąć z gwarancją LCDka 256GB za 1520 zł więc już ten 1000 zł różnicy przy całości sprzętu to jest sporo. Ja pamiętam czasy jak zbierałem miesiącami cztery stówy na nowe PS2 stąd sam osobiście na zabawki mam wewnętrzną blokadę ile jestem w stanie wydać xD Ciekawe jak długo
  • Odpowiedz