Wpis z mikrobloga

Mam pewien problem z wydrukiem za pomocą raspberry pi od niedawna, a mianowice w losowym czasie i miejscu (czasem na początku a czasem pod koniec wydruku zawiesza sie drukowanie, poprostu staje i nie idzie dalej, mam podłączoną również kamere pod raspberry pi i ona o dziwo normalnie działa w tym czasie.
Po druku z karty lub z usb do pc normalnie idzie druk.
drukarka to ender 3.
raspberry pi 2b z octoprint i niedawno dodałem radiatory jeżeli to ma znaczenie, karta pamięci nowa jak i Rpi również świeżę (mimo że starszy model to leżało w opakowaniu przez tyle czasu. Przez 2 miesiące drukowało idealnie.
Jakieś sugestie?
#drukarki3d #druk3d #ender3
  • 6
@reca: przejrzyj syslog , jak znasz dokładnie godzine stopu to powinno pojsc gladko.
I ile rzeczy masz na tej malinie, ja jak miałem tam trochę kontenerów to czasem swapowała po dysku i wszystko siadało.
via Wykop
  • 0
@infamouz: nie nie grzało się wogóle dodatkowo niedawno nawet dałem radiatory i w zasadzie coś koło tego czasu zaczeło zawieszać wydruki
@Pupeteu na karcie mam oprócz octoprinta i dosłownie z 5 wydruków to nic nie ma, sama karta też nowa 32gb
instalowales octoprinta pi imagerem? Ja tak zrobiłem i nie mam żadnych problemów. Znajdź może jakąś inną microsd - 4GB nawet chyba wystrarczy i zrób tak octoprinta dla testu.