Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Trafilem na wpis pewnej rozowej co krytykuje mirka ze zle podchodzi do kobiet bo posluguje sie "Slownikiem z redpilla" oraz ze ma skupic sie na tym co "lubisz robić w życiu, znajdź środowisko z którym będziesz mógł dzielić się tymi zainteresowaniami, wyjdź do ludzi".
Oczywiscie pozniej leci " Jeśli będziesz emanował pozytywną energią, posiadał odpowiednie nastawienie do ludzi " oraz "Albo w ogóle najpierw pójdź do psychoterapeuty, bo mi to wygląda na głębsze problemy psychiczne."

Rozowe rzeczywiscie zyja w jakiejs innej rzeczywistosci. Wkurzyl mnie ten wpis niemilosiernie bo rozowe rzeczywiscie nie zdaja sobie w ogole z problemami z jakimi faceci sie zderzaja.

Jak ktos ma emanowac "pozytywna energia" jak jest sie samotnym od lat?
Jak ktos ma posiadac odpowiednie nastawienie do ludzi jak wiekszosc kontaktow z druga osoba to jest 1. ghosting dziewczyn na tinderze lub 2. koledzy ktorzy od lat maja swoje rodziny i w ogole zapomnieli o Twoim istnieniu?
Jak ktos ma pielegnowac HobBY jak hobby wyglada tak ze po 9h pracy ide na boks i po sparingu mowie "Czesc, do nastepnego". Albo w weekend ide na zajecia jezyka obcego i mowie po zajeciach mowie "Czesc, do zobaczenia za tydzien"
Jak ktos ma pojsc do psychoterapeuty jak juz od lat chodzilem do wielu i gowno to dalo. "No coz panie AMW, problemy z mama, problemy w dziecinstwie. Musi sie Pan skoncentrowac na szczesciu". "Prosze walczyc o swoje w pracy! Moze jak Pan wiecej dostanie obowiazkow to zobaczy Pan sens w Pana pracy?! A teraz poprosze 300 zlotych za te godzine"
Jak ktos ma nie uzywac slownictwa z redpilla jak coraz mniej kobiet chce byc w zwiazku a te co chca miec chlopaka to szukaja top topa. Trzeba byc przebojowym, zabawnym, przystojnym, bogatym, ogarnietym. To wszystko wymaga setek godzin pracy a im sie jest starszym tym mniej ma sie sily i czasu na to wszystko. A kazda Aska czy Julka chce CEO 35 letniego wysportowanego w Astonie co organizuje wylot na malediwy na sylwestra. A I JAKAKOLWIEK RYSA to od razu lepiej wyrzucic i miec w dupie druga osobe, milion spermiarzy czeka.

Bylem wychowany przez mega feministke. Moja matka trzymala ojca pod obcasem cale zycie i zrobila z niego niewolnika. Ja niestety przejalem te same cechy co ojciec i teraz jak matka sie mnie pyta kiedy poznam jakas dziewczyne to mowie jej ze "a co ja mam do zaoferowania? Wielki dom? Audi? Rodzine?". Na co matka sie smieje i mowi ze "Kobiety byly ciemiezone cale dziesieciolecia i wreszcie sie odwrocilo. nie potrzebuja kolesia do przezycia i moga pracowac i byc samodzielne". I no git git, wreszcie sie odwrocilo. Tylko ze co, faceci poza topka topek lub niewolnicy swoich zon, beda zyc w swoich samotnych bankach az do smierci? A ja sie robie coraz starszy i coraz mniej moge.To moze juz lepiej teraz magika?

I sciana nie istnieje. to jest cope glupkow

#zalesie #samotnosc #rozowepaski #niebieskiepaski #tinder



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 16
@moll Ale to nie chodzi by na siłownię chodzić, wystarczy karnet kupić. Może zacznę sprzedawać takie noworoczne klarnety ;D

W każdym razie spokojnego tego nowego roku Ci życzę, najlepiej by był nudny.
rozowe rzeczywiscie nie zdaja sobie w ogole z problemami z jakimi faceci sie zderzaja


@mirko_anonim: i bardzo dobrze. Nic by z nimi nie zrobiły.

pójdź do psychoterapeuty, bo mi to wygląda na głębsze problemy psychiczne


@mirko_anonim: to akurat była dobra rada. Znajdź dobrego psychologa, przepracuj schematy. Masz #!$%@? relacje z matką, ojcem, popieprzony obraz siebie, kobiet i relacji jako takich.
Jak ktos ma emanowac "pozytywna energia" jak jest sie samotnym od lat?


@mirko_anonim: Ale w sensie mają się z tobą babki z litości umawiać? A wezmę do związku tego #!$%@? smutasa z depresją i bez znajomych, bo mi go szkoda? Ludzie chcą się przyjaźnić, zadawać i wiązać z pozytywnymi i fajnymi osobami, jak taki nie jesteś to znasz powód, dla którego nie masz znajomych i partnerki, nikt ci nie jest winien