Wpis z mikrobloga

@markhausen ooo na koncert noworoczny to trza mieć klasę, ale na codzień lewaki prują dupę, że "ktoś daje #!$%@?, że na codzień się ubiera jak chce", a nawet do żavki wstydziłbym się tak wyjść 'ala typowy neuropek
  • Odpowiedz
@zloty_wkret: Ale macie ból dvpy o to jak się ziomek ubrał XD
To smutne jak toksyczny jest ten portal i że wszystkie komenty w tym wątku poza może dwoma są toksyczne.

Chvj wam do tego jak się kto ubiera, nawet na koncert noworoczny. Żyjcie swoim życiem.
  • Odpowiedz
@anzelmbohatyrowicz: Widac tu mentalnosc biedacka wykopkow, jak kogos stac to nie bedzie sie stroił tylko pojdzie tak jak mu wygodnie i ma #!$%@? bo nie musi nikomu niczego udowadniac. Na tym polega tez pewność siebie, kolo niego 1000 osob w garniturach i sam jest bez bo ma to w dupie, przyszedl na koncert i garnitur nie byl wymagany widocznie to czego ma go brac? xD

Dla wykopka taki koncert to bedzie
  • Odpowiedz
  • 0
@jegertilbake prawda jest taka, że ten gościu ma brak gustu. Sama estetyka tej koszulki jest bazarowa.

Sam się najpierw zdziwiłem o co się wykopki sapią, póki nie zobaczyłem tego t-shirtu xD
  • Odpowiedz
powiem ci tak, każdy ziomek w garniturze na końcu orientuje się, że pracuje dla chłopaka w t-shircie ¯\(ツ)/¯


@mitatuyo: tak tak uwielbiam ten mit który powstał przez kilku typów od IT, a na końcu okazuje się, że bogacze wbrew temu co powtarzają sobie zwykli ludzie uwielbiają gajery i drogie ciuchy oraz pokazywanie się w nich przy każdej okazji. Jest taki kanał Steva Varsano on ma firmę sprzedającą prywatne samoloty, sprzedaje je
  • Odpowiedz
@anzelmbohatyrowicz: Nie no, byku, są specjalne okazje i wymagania z tym związane, nie idziesz w dresie na wesele na przykład. Ja szanuję pana, że poszedł w ogóle, bo to świadczy o zainteresowaniu. Następnym razem sugerowałbym ubranie się po prostu stosownie do okazji.
  • Odpowiedz