Wpis z mikrobloga

Jakbyś też wiedział budżetówka to są pracownicy mnożnikowi i niemnożnikowi.


@RTX4090: Niemnożnikowi to jest wymierający personel sprzątająco-szoferki, obecnie i tak od dawna przekazywany do outsourcingu.

Nie można walić mnożnikiem podwyżek ponieważ każdy etat ma swoje widełki.


@RTX4090: xD

Widełki są ustalane przez wierchuszkę urzędu w kolaboracji z zz, nigdzie nie masz narodowej ustawy im. papieża że główny spec ma takie a takie widełki. Do tego w tamtych latach jakby awanse
@Filipterka25: 1. Gówno prawda, bo niemnożnikowi to też np pracownicy służb informatycznych różnych formacji , np wszyscy pracownicy szkół policji. W samej policji jest to około 40 % zatrudnienia cywilnego.

2. Gówno prawda - jest rozpisane jaki etat ma jakie widełki ( ustawą o służbie cywilnej ) - są tabele etatów wraz z mnoznikami.

Nie pracowaleś w budżetówce to nie wiesz.
niemnożnikowi to też np pracownicy służb informatycznych różnych formacji , np wszyscy pracownicy szkół policji.


@RTX4090: Ani policja poza drobnymi wyjątkami nie jest w SC, ani nie ma wielu szkół policji (a Szczytno tym wyjątkiem o ile wiem nie jest) xD

Gówno prawda - jest rozpisane jaki etat ma jakie widełki ( ustawą o służbie cywilnej ) -


@RTX4090: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD czekaj musze zadzwonić do dyra generalnego i szefa zz-tu w
@Filipterka25: OK kończę rozmawiać - jak doczytasz fakty zawołaj

"Należy wskazać, że pracownicy Policji stanowią istotną grupę osób zatrudnionych w Policji, która na dzień 1 stycznia 2022 roku liczy 11 tys. 523 członków korpusu służby cywilnej oraz 12 tys. 830 pozostałych pracowników, co daje łącznie 24 tys. 353 osóby."

Mój błąd w Policji było więcej NIEMNOŻNIKOWYCH pracowników, niż MNOŻNIKOWYCH :D
OK kończę rozmawiać - jak doczytasz fakty zawołaj


@RTX4090: Kończysz rozmawiać, bo zostałeś merytorycznie zaorany.

Należy wskazać, że pracownicy Policji stanowią istotną grupę osób zatrudnionych w Policji, która na dzień 1 stycznia 2022 roku liczy 11 tys. 523 członków korpusu służby cywilnej oraz 12 tys. 830 pozostałych pracowników, co daje łącznie 24 tys. 353 osóby.


@RTX4090: Że cytat wzięty z dupy autorstwa kogoś, kto nie wie co to ten korpus
Należy wskazać, że pracownicy Policji stanowią istotną grupę osób zatrudnionych w Policji, która na dzień 1 stycznia 2022 roku liczy 11 tys. 523 członków korpusu służby cywilnej oraz 12 tys. 830 pozostałych pracowników, co daje łącznie 24 tys. 353 osóby.


@Filipterka25: Na szybko - google nie boli

https://info.policja.pl/inf/organizacja/stan-zatrudnienia/49216,Stan-zatrudnienia-na-dzien-1-stycznia-2019-roku.html

Korpus Służby Cywilnej:

stan etatowy – 12 202,50
liczba zatrudnionych osób – 11 764 (na 11 658,84 etatu)

Pozostali objęci bezmnożnikowym systemem wynagrodzeń:
Na szybko - google nie boli


@RTX4090: Wróćmy jednak do ustawy o służbie cywilnej i mnożnikach - to gdzie są te widełki w ustawie?

Korpus Służby Cywilnej:


stan etatowy – 12 202,50

liczba zatrudnionych osób – 11 764 (na 11 658,84 etatu)


Pozostali objęci bezmnożnikowym systemem wynagrodzeń:


stan etatowy – 12 542,30

liczba zatrudnionych osób – 12 969 (na 11 997,12 etatu)


@RTX4090: I to dowodzi jedyne, że umiesz (ponownie)
Lex.pl ---> masz opis etatów i podział etaty na widełki mnożnikowe.


@RTX4090: Przecież wyżej wkleiłem DOKŁADNIE to samo rozporządzenie i powolutku wyjaśniłem, czemu #!$%@? od rzeczy i nie stało ono na drodze podwyższaniu mnożnika.

100 tys - funkcjonariusze mundurowi tzw Policjant

24,5 tys pracownicy cywilny: z czego ~ 12 tys to korpus służby cywilnej, ~ 12,5 tys pracowników objętych niemnożnikowym systemem.


No wklejasz trzeci raz, i nadal masz jedynie kilkuprocentowy udział
Gadałeś że niemnożnikowi to sprzątaczki - cyk 52 % stanu pracowników policji (dużo tych sprzątaczek) ( a to tylko przykład policji o reszcie nie wspominam)
Masz tabelki etaty + mnożniki na etaty. Poszukaj sobie szczegółowej tabelki gdzie każdy etatat ma przyszeregowane mnożniki.
pracowników objętych niemnożnikowym systemem.


@Filipterka25:

Stosuje się je do pracowników wymienionych w art. 1 ust. 1 pkt 8a, 12 i 14 oraz ust. 2 ustawy, zwanej dalej
"ustawą", tj. zatrudnionych w:
Urzędzie Prokuratorii Generalnej Rzeczypospolitej Polskiej w sprawach nieuregulowanych w
odrębnych przepisach,
regionalnych izbach obrachunkowych,
Instytucie Pamięci Narodowej - Komisji Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu.
Jak również osób zatrudnionych w:
Kancelarii Prezesa Rady Ministrów,
urzędach ministrów
Masz tabelki etaty + mnożniki na etaty. Poszukaj sobie szczegółowej tabelki gdzie każdy etatat ma przyszeregowane mnożniki.


@RTX4090: No matoł.

NIE MA TAKIEJ TABELKI ANI W USTAWIE, ANI W ROZPORZĄDZENIU. Nie ma. Jest taka z grupami stanowisk, gdzie grupa specjalistów może miec do 10k, a samodzielnych do 12k miesięcznie.

Gadałeś że niemnożnikowi to sprzątaczki - cyk 52 % stanu pracowników policji


@RTX4090: Niemnożnikowych policyjnych sprzątaczek masz 12k na grubo ponad
@Filipterka25:
1. Lista odnosi się do miejsca zatrudnienia NIEMNOŻNIKOWYCH, zauważ że w samej policji jest ich więcej o ponad 500 osób niż korpusu służby cywilnej.
2. Naucz się podziału w policji !!!
100 tys masz POLICJANTÓW
24,5 tys - pracowników cywilnych z podziałem na Korpus służby cywilnej (12 tys), oraz pracownicy cywilni niemnożnikowi (12,5 tys)
3. Szkół policji jest jest 5 oraz 1 ośrodek szkolenia - każda jednostka zatrudnia TYLKO pracowników
Pobierz RTX4090 - @Filipterka25: 
1. Lista odnosi się do miejsca zatrudnienia NIEMNOŻNIKOWYCH...
źródło: Zrzut ekranu 2024-01-01 201047
Masz cała ustawę - szukaj sobie


@RTX4090: Dosłownie dostałeś ode mnie ten link kilka godzin temu gdzie wyjaśniłem że żadnej takiej tabelki nie ma, a ty bredzisz na podstawie gównonotki od jakiegoś pisowskiego politruka-śmierdziela-matkojebcy xD

są już nawet nowi widełki według stanowisk określone


@RTX4090: Jak wyżej, już to linkowałem czopku pisowski. I powiedz mi, w jakim urzędzie masz 4,5 jako maksa dla STANOWISKA SPECJALISTYCZNEGO?

2. Naucz się podziału w policji
5. Są tabelki (poszukaj sobie) gdzie masz podział dokładniejszy - gdzie jest opisane np. dokładne widełki "starszy asystet"


I pisowiec @RTX4090 wrzucił fragment tabelki KWALIFIKACYJNEJ (nie ma ona nic wspólnego z wynagrodzeniami) i to dotyczącej inspektoratów weterynarii, nie normalnych urzędów :D

Przecież jak Tusk zacznie wsadzać pisowców do pierdli to y będziecie wodę z kibli pili, bo nie odróżnicie sracza od umywalki.
@Filipterka25: Zauważ że nie wyzywam ciebie to raz ( jednak kultura osobista dużo mówi o człowieku)

2. Policjantów nie liczę, tylko pracowników cywilnych
na 24,5 tys cywili - 52 % stanowią pracownicy niemnożnikowi.

3. Tabelki są dla korpusu SC - KAŻDEJ.
4. Typowy KAŁOWIEC - zero kultury, tylko drze mordę
5. Poszukaj sobie tabelek zaszeregowań w SC, bo ja już znalazłem
6. Masz link do pozakorpusowego - piękne tabelki co ile