Wpis z mikrobloga

Czy tylko ja mam wrażenie że w Polsce jest zbyt przesadna nagonga na #fajerwerki ? W Hiszpanii napieprzają fajerwerkami w każde święto, na youtube tysiące osób oczekuje na pokaz w Sydney, w ameryce to pewnie już zupełnie mają #!$%@?. A w polsce jak co roku nagonka bo strzelajo i pieski się bojo. Fakt że nie powinni strzelać parę dni przed a jak już to w samego Sylwestra ale mam mieszane uczucia że coraz więcej miast rezygnuje z pokazów.
Kiedyś mieliśmy psa który bardzo bał się wybuchów to rodzice po postu szli dzień wcześniej do weterynarza i kupowali tam tabletki na uspokojenie i pieseł bez problemu to przeżywał siedząc sobie gdzieś w pokoju.
#psy #sylwester
  • 3
  • Odpowiedz
Czy tylko ja mam wrażenie że w Polsce jest zbyt przesadna nagonga na #fajerwerki


@TheFlashes: owszem. Ale tak jak napisałeś, ludzie uwielbiają przesadę, więc teraz nawet trudno się przyznać, że lubisz fajerwerki, bo cię od najgorszych zwyzywają xD I tych rezygnujących miast mi szczególnie szkoda, bo dużo fajniej byłoby zrobić jeden sensowny i profesjonalny pokaz przez 5 minut, niż pozwalać wszystkim #!$%@?ć całą noc i urywać sobie ręce. Wielka szkoda, że
  • Odpowiedz