Wpis z mikrobloga

Mirki, potrzebuję ogarnąć transport gabarytu 270x190x70 (może być w dwóch częściach, to mebel - narożnik)
Może ktoś z Was robi pusty kurs z południa na północ przejazdem przez +/- Łódź -> Toruń i mógłby zabrać?
Nie ma specjalnie pośpiechu, może być na dniach, przy czym potrzebuję info na dziś.

Info na PRIV jeśli komuś pasuje :)

#transport #przeprowadzka #kurier #busiarze #dostawcze
  • 8
  • Odpowiedz
@ZielonaOdnowa: Tego typu pytania to zawsze pochodzą od osób, które nie mają pojęcia o kosztach, uważają że jak jedziesz to im to przywieziesz za 100 PLN (transport firmowy pewnie 150-300 PLN xd) bo przecież dojazd na jakiś magazyn, załadunek, potem dojechanie do osiedla domków w Łodzi (bo zrzucić towar na parkingu na A1, a wjechać do miasta to jest różnica) zajmie maksymalnie 15 minut, a i tak jedziesz na pusto to
  • Odpowiedz
@PfefferWerfer: Nie wspominałem o kosztach. I tak, nie wiem jakie są realia, ale to kwestia dogadania tak, żeby obu stronom pasowało.
O targaniu mebla nie ma mowy, bo to akurat po mojej stronie i jestem na to przygotowany.
Tyle, co znalazłem to przewóz "paletowy" DHL w promocji za 180 zł, przy czym pewnie to byłby dwie palety. Jak ktoś leci pustym busem to pewnie łatwiej ogarnąć temat, niż organizować towar paletowo.
  • Odpowiedz
Tyle, co znalazłem to przewóz "paletowy" DHL w promocji za 180 zł, przy czym pewnie to byłby dwie palety. Jak ktoś leci pustym busem to pewnie łatwiej ogarnąć temat, niż organizować towar paletowo.


@Fist_Of_Truth: Nie znajdziesz nic tańszego niż ta oferta. Pamiętaj że paleta to paczka która nie może wystawać poza paletę o wymiarach 120 x 80 cm, twój narożnik się nie zmieści.

Dedykowany transport zawsze będzie droższy - większość kosztów
  • Odpowiedz