Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Luigi___: Ja w swoim zyciu raz przez brak panny zbankrutowalem a innym razem przez brak panny zawalilo sie moje zycie i popadlem w dlugi. Kobiety sa potrzebne dla wlasciwego rozwoju meskiej psychiki. A te cale MTGOW to tylko racjonalizacja swojej samotnosci w najbardziej wymyslne sposoby jakie tylko mozna.
  • Odpowiedz
Ja w swoim zyciu raz przez brak panny zbankrutowalem a innym razem przez brak panny zawalilo sie moje zycie i popadlem w dlugi.


@pieczony_szczur_z_ogniska:

Czekaj ale jak? Jak sam kontrolujesz wydatki to łatwiej wszystko policzyć. Nie żartuję, jestem ciekawy. Rozumiem depresję czy niską samoocenę.


@fillif:

Strzelam ze moze chodzic o to ze jak nie ma nikogo bliskiego to mozna popasc w lapanie jakis przyjemnosci tu i teraz, doslownie przezerac kase
  • Odpowiedz
Jak sam kontrolujesz wydatki to łatwiej wszystko policzyć.


@fillif: Oj, ja potrafiłem #!$%@?ć hajs na prawo i lewo. Jak nie masz nikogo bliskiego kto ma ogląd na całą twoją sytuację to nikt nie zareaguje. 5 stówek w barze w jeden wieczór? Bardzo proszę, przecież nikt ze znajomych nie zapyta czy cię aby nie #!$%@?ło bo się przecież dobrze bawisz. Zakupy online niepotrzebnego gówna? No ba, przecież nikt nie zauważy bo pobawisz
  • Odpowiedz
Co prawda minęło już parę ładnych lat, ale na maksa rozumiem zakupoholizm.


@Raum: Ale to jest tylko gdybanie. Kobieta nie musi wyleczyć kogoś z jego problemu. Ktoś może być w toksycznym związku i reagować tak samo albo mieć kobietę z jeszcze większym problemem kupowania losowych rzeczy. Takie problemy trzeba rozwiązać.Kobieta może pomóc, ale jeśli nic nie dasz od siebie to w najgorszym wypadku będziesz oszukiwał kobietę jak to robią alkoholicy.
  • Odpowiedz
@RKN_: @DryfWiatrowZachodnich @fillif Zbankrutowalem bo przestalem pracowac (bylo mnie na to stac) i chlalem cale dnie z nudow. Poplynelem jak Dar Pomorza i wypstrykalem sie z kasy. Nie bylo nikogo kto by mnie stopowal i zamiast sie ogarnac, isc do fryzjera i zaczac sobie kogos szukac wolalem zapic samotnosc alkoholem. Wpadlem w wir.

Innym razem postanowilem sobie na pewna wiosne kogos znalezc ale sie okazalo ze po raz pierwszy w zyciu
  • Odpowiedz
@Raum: Ja nie przeczę, ale "Ja w swoim zyciu raz przez brak panny zbankrutowalem" brzmiało jakby wystarczyła mu byle jaka i problem by magicznie zniknął.
  • Odpowiedz