Wpis z mikrobloga

@sidhellfire: głupi jesteście, strzelać czy gazować za mazanie farbą… jak ich złapią to grzywna i tyle. Na całym świecie się tak dzieje, jeden szkodnik w private jecie #!$%@? świat bardziej niż wszyscy malujący pociągi razem wzięci.
@fukken a co ty mi wyskakujesz z jakimś plebejskim whataboutism. Milioner mi nie dewastuje miasta. Co też nie znaczy że popieram takie fanaberie jak latanie po bagietke do Paryża.

Kara ma zniechęcać do popełniania wykroczeń jak widać grzywna nikogo nie odstrasza. I jestem jak najbardziej za przykładnym surowym lataniem w przypadku takich bezczelnych i planowanych z premedytacją aktów wandalizmu.
Ideowo powinno się upośledzonych, uzależnionych od niszczenia zamykać w psychiatryku, ale to kosztuje
@sidhellfire: zaraz ci chłop powie, że to jest sztuka i właściwie to tylko zabawa taka, nic się nie stało. Po pierwsze kara finansowa za nieuzasadnione zatrzymanie składu i poniesienie wszelkich kosztów związanych z utrudnieniem w ruchu. Dodatkowo surowy mandat za wandalizm i niszczenie cudzego mienia. Oczywiście pełne sfinansowanie czyszczenia wagonów + prace społeczne polegające na renowacji takiego, albo elewacji budynków. Karać surowo i się nie bać. Tak, żeby się następnym odechciało.