Wpis z mikrobloga

@Fisek: (#) @fuser: (#) jak wyżej. robisz kółeczko i wjeżdżasz maską w drugą stronę.

więc tak, jest to nielogiczne gimnastykować się z wężem jak można łatwiej podjechać zamiast okrążać 5 razy samochód.
  • Odpowiedz
@parasolki: to jest dopiero nielogiczne. Jeździć w kółko, żeby stać bliżej dystrybutora, a przecież każdy jest zrobiony w taki sposób, żeby spokojnie można było nalać z drugiej strony. A potem ktoś podjeżdża za Ciebie mi musisz wyjeżdżać na wstecznym. Zajebiście.
  • Odpowiedz
@fuser: (#) jeździć w kółko, serio? podjeżdżasz kawałek za dystrybutor, wjeżdżasz sobie tyłem i potem robisz to samo. i zawsze widzisz licznik stoją przy dystrybutorze. imho 10x prościej jak ktoś umie płynnie wjeżdżać tyłem niż tak się wyginać. no, ale jak kto woli.

  • Odpowiedz
@parasolki: ale to jest bez sensu. Po co kombinować skoro każdy dystrybutor ma na tyle długi wąż, że mogę tankować, z której mi się tylko strony podoba?

Nie widzisz z półtora metra licznika dystrybutora? Może warto zadać wzrok?
  • Odpowiedz
@parasolki: 1. Wyjeżdżasz po większym łuku i możesz wyjechać na przeciwległy pas.

2. Zajmowanie miejsca zajmuje więcej czasu i możesz przez to blokować ruch. W przypadku parkowania przodem nie ma tego problemu, a wyjeżdżasz po prostu jak nic nie jedzie.

3. Jeżeli to parking przy sklepie to nie masz dostępu do Internetu bagażnika.

4. Jeżeli to parking przy bloku to wydech skierowany jest na balkony, okna (wstaw dowolne inne miejsce)
  • Odpowiedz
@Fisek: Weź, mężczyzno, nie kompromituj się przed kobietą. Jeszcze nie spotkałem stacji, na której nie można zawrócić. Na sieciówkach odległość między dystrybutorami wystarczy, żeby dwa ciężarowe mogły się minąć bez składania lusterek. Ile razy już śmiałem się z ludzi, którzy czekają w kolejce do jednego dystrybutora zamiast pomyśleć. Jak jest kolejka to nawracam i wjeżdżam tyłem, żeby ustawić się obok dystrybutora po przeciwnej stronie. Tyle chyba uczą na nauce jazdy...
  • Odpowiedz
@Fisek: (#) Jakbyś musiał w tej ulicy zawrócić to zawrócisz a więc i kółeczko zrobisz. Problem żaden.

Na takich małych niesieciowych stacyjkach też mają tak zrobione dystrybutory żeby obejść samochód? Wydaje mi się, że kiedyś tego nie było, bo pamiętam, że nie raz jadąc z rodziną gdzieś trzeba było poprawiać samochód bo nie sięgało. Ale pewna nie jestem i nie wiem.
  • Odpowiedz
@UowcaTroli: Gdzie k---a chcesz tam zawracać?! Wyjazd jest jednokierunkowy downie, jakbym zawrócił to bym stanął naprzeciwko innego auto i zablokował wyjazd. Są tylko dwa dystrybutory, a wąż spokojnie sięga nawet jak masz bak po drugiej stronie. Z czym masz problem człowieku?!

@parasolki: Na takich stacjach kabel spokojnie sięga do baku po drugiej stronie, i wszyscy tam tak tankują, nie tylko kobiety. Mała stacja, przejazd jednokierunkowy, tylko dwa dystrybutory.
  • Odpowiedz