Wpis z mikrobloga

@dr_papieros

@Spooky_Johnny: bo kobiety wyleją na siebie pół flakona średniej klasy perfum o słodkim irytującym zapachu które wręcz krzyczą "PATRZCIE TU JESTEM!!". A facet delikatnie z klasą "psiknie" z dwa trzy razy perfumy które podkreślają jego osobę, nadają charakteru poprzez zapach


No skąd ja to znam :D wypsika się przed pracą, na przerwie musi poprawić, na drugiej to samo... Czasem w czasie pracy odskoczyć do WC i poprawić by każdy czuł
@Spooky_Johnny: a może podświadomie bardziej zwracacie uwagę na to jak/czym pachną kobiety?Do męskich jesteście przywyczajeni. Do swoich tym bardziej. Ja też mocniej wyczuwam, że sąsiad 5 minut temu schodził na klatce :) a z drugiej strony (jako że lubię delikatne zwiewne zapachy) paradoksalnie zwracają też moją uwagę te wszystkie Si, LVeB bo po prostu drażnią, a dwa, dużo kobitek je nosi, często w lato. Z dopsikiwaniem faktycznie. Mój niebieski dopsikuje jak
@Alex_mski To ciekawe co mówisz, moja żona ma jedną butelkę perfum, ta butelka stoi w łazience, rano przed wyjściem ich używa, przychodzi z pracy i w całym domu pachną jej perfumy.