Wpis z mikrobloga

Menel narodowości polskiej siedzi i śmierdzi w tramwaju i motornicza narodowości ukraińskiej chciała go #!$%@?ć
Kto jest winny według patopolaków? Motornicza xD

Niektórym ta cała ukrainofobia i strach przed tym, że Ukrainiec ich w dupę zgwałci to mam wrażenie, że zadymiła jakiekolwiek myślenie

#bekazpodludzi #zule #poznan
  • 51
  • Odpowiedz
@niochland: w świecie kremlowskich trolli menele płaca za bilety w komunikacji miejskiej xDDD
Ja wiem, że rubel coraz słabszy, ale serio, zatrudniajcie tam w w Petersburgu mądrzejszych wyrobników
  • Odpowiedz
@xqwzyts ... Ale napisz ile to trwa i jakie problemy potem przez opóźnienia mają ludzie.
To jest właśnie powód dlaczego ludzie nie protestują dlaczego nie mówią o tym że jedziemy Nel bo potem raz że kierowca musiałby zareagować ale kierowca też dostanie po głowie za to że ma opóźnienia no i w ogóle autobus wtedy stoi ludzie muszą się w najlepszym przypadku przesiadać na jakieś inne autobusy na następne a już
  • Odpowiedz
@niochland O kurrrr, była taka sytuacja u mnie w mieście, kumpel był świadkiem jak Ukrainiec zgłosił że menel jedzie w drugim wagonie tramwaju do motorniczego i śmierdziel został przegoniony. Co oburzyło kumpla, a ja poprałem Ukraińca i motorniczego.
Debile bronią meneli którzy Polaka rodaka okradną i oszukają przy najbliższej okazji, a matkę by przehandlowali na wódkę.
  • Odpowiedz
@niochland pani pracuje, a nie siedzi na zasiłku, więc moim zdaniem zastanawianie się kto jest w tej sytuacji lepszy dla wspomnianej przez tego pana Polski, jest moim zdaniem śmieszne, bo odpowiedź jest oczywista i jest nią ta pani
  • Odpowiedz
@Zawadson co więcej, to taka tradycja, występują w naszej rodzimej faunie od dawna. Ten gatunek sam z siebie dąży do destrukcji, zatem jest specjalnie chroniony. chociaż ja uważam, że nie wymarlby bez tego, bo ma doskonałą zdolność tworzenia nowych meneli.
  • Odpowiedz