Wpis z mikrobloga

Menel narodowości polskiej siedzi i śmierdzi w tramwaju i motornicza narodowości ukraińskiej chciała go #!$%@?ć
Kto jest winny według patopolaków? Motornicza xD

Niektórym ta cała ukrainofobia i strach przed tym, że Ukrainiec ich w dupę zgwałci to mam wrażenie, że zadymiła jakiekolwiek myślenie

#bekazpodludzi #zule #poznan
  • 51
  • Odpowiedz
@niochland mi się wydaje że ten menel troche spal/ trochę było nieobecny więc nie do końca można powiedzieć że jechał tym tramwajem za to tramwaj zdecydowanie jechał menelem więc kto tu sobie uzurpuje prawo do jechania? Moim zdaniem motornicza out
  • Odpowiedz
@niochland: a jakie ma w tej sytuacji znaczenie kto jest jakiej narodowości, po #!$%@? to podkreślasz w ogóle?
Problemem jest żul, który powinien być #!$%@? przez służby i tyle.
  • Odpowiedz
@niochland: Autor tweeta to wielki fan Konferedacji. Oczywiście jako zagorzały fan wolności postanowił banować każdego, kto nie zgadza się z jego poglądami. XD
  • Odpowiedz
@niochland: strzepałeś już gruszkę, bo znalazł się jakiś ewenement w internecie, który propsuje menela?
Dobrze znam ciebie i wrzuciłeś to tylko po to żeby szczuć na Polaków, a w tych twoich kochanych Niemcach, do których przyznałeś się, że masz mokre sny, nigdy czegoś takiego by nie było, o nie XD

I nieważne, że w komentarzach wyjaśnili tego kolesia, nieważne, że widać, że to jakiś odklejeniec, ważne, że znalazłeś igłę w
  • Odpowiedz
@brakloginuf: we Wrocławiu pełno takich śmierdzieli jeździ, aby motorniczy czy motornicza mogli zadziałać należy zwrócić uwagę, jednak także dosyć często się zdarza iż ludzie takiego zastanego zasikanego budzącego siedzenia i uchwyty żula broni, podobnie jak złodziei którzy bez biletu jeżdżą
  • Odpowiedz
Ale śmierdzieli i brudasów nie znoszę i ich powinno się bezlitośnie usuwać.


@TJ_Laser: no to trzeba dodać taki punkt w regulaminie też chętnie bym wykopał połowę patusiar które się wykąpały w jakimś danim dezodorancie który #!$%@? na kilka metrów

ale jak nie ma to skupiamy się na innych punktach

więc? miał bilet? jeśli miał to #!$%@?ć
  • Odpowiedz
  • 46
Dobrze znam ciebie


@tiramisu02: zielonka, która tydzień siedzi na wykopie, kojarzy wszystkich użytkowników xD klasyk

Ja wiem, że menel z filmiku to pewnie z rodziny i dlatego tak kwiczysz, ale rodziny się nie wybiera, weź na klatę, że masz czarną owcę w rodzinie i nie pójdziesz w jego ślady, a potem możesz popłakać
  • Odpowiedz
@niochland Dlatego nigdy nie będę za całkowitą likwidacją pojazdów spalinowych na rzecz komunikacji miejskiej - nigdy nie wiesz na jaki element trafisz, nie raz to przerabiałem (szczególnie w godzinach nocnych) ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@niochland: ciekaw jestem, czy te dyskusje przypadkiem nie udowadniają czegoś zgoła innego - tj. ile komentarzy w internecie pisanych jest na zlecenie, w sposób zorganizowany.

Żyję we wrocławiu, w którym wg internetu rzadziej słychać polski niż ukraiński. Na co dzień nie spotykam się z żadną nienawiścią do ukrainców. Nawet, jeśli ktoś jest im niezbyt przychylny, to raczej po cichu, niż otwarcie.

Tymczasem w internecie wygląda to tak, jakby 99 na
  • Odpowiedz