Wpis z mikrobloga

Menel narodowości polskiej siedzi i śmierdzi w tramwaju i motornicza narodowości ukraińskiej chciała go #!$%@?ć
Kto jest winny według patopolaków? Motornicza xD

Niektórym ta cała ukrainofobia i strach przed tym, że Ukrainiec ich w dupę zgwałci to mam wrażenie, że zadymiła jakiekolwiek myślenie

#bekazpodludzi #zule #poznan
  • 51
  • Odpowiedz
  • 4
wnioskowanie na podstawie jednej i konkretnej sytuacji to debilizm


@dobryziomek2137: ja tylko biorę przykład z najbardziej inteligentnych osób w społeczeństwie, którzy ekstrapolują wybryki jednostek na całą populację, tj. polskiej konserwatywnej wykopowej prawicy

trzeba się uczyć od mądrych osób
  • Odpowiedz
@niochland nie macie straży miejskiej w Poznaniu? W wawie kierowca nawet czy motorniczy wychodzi tylko zobaczyć ci tak #!$%@? i na przystanek podjeżdża patrol który typa wyciąga
  • Odpowiedz
@SpasticInk wiem że razem z @tiramisu02 się kochacie, ale nie musicie się tak z tym obnosić w moim wpisie, tu chodzi o polaczka-menela i ukrainkę-motorniczą, a nie wasze homoerotyczne relacje


@niochland: i to wyzwanie od "polaczków", zwal sobie jeszcze raz do tego nagrania bo ci za mało widzę
  • Odpowiedz
@SpasticInk bo sam wpis pisze o "wyjaśnianiu ukrzycy" przez menela. A prawda jest taka, że jedyny wkład tego żula w Polskę to opłata akcyzy, pewnie też nie za swoje, a taka pracująca babka z innego kraju więcej wniosła do naszego kraju niż ten typ przez ostatnie lata.
  • Odpowiedz
Tymczasem w internecie wygląda to tak, jakby 99 na 100 polaków otwarcie wzywała co najmniej do deportacji każdego ukraicca i ukrainki


@sasik520: nawet ostatnimi czasy nie ma wykopanych newsów o pijanych kierowcach, wypadkach i przestępstwach z udziałem naszych rodaków, cud się wydarzył ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@niochland ja tam jestem za wolnością słowa, ale autor tego wpisu na TT to jakiś totalny #!$%@?. Pasożyt na społeczeństwie wyżywa się na legalnie pracującej imigrantce a ten banuje wszystkich którzy próbują mu to uświadomić. Ja #!$%@?, ludziom dobrze by zrobiło z 5 lat bez internetu.
  • Odpowiedz
> @TJ_Laser: no to trzeba dodać taki punkt w regulaminie


@Sprus we Wrocławiu jest taki zapis w regulaminie, ale co z tego, jak nie ma komu egzekwować? Motorniczy/kierowcy nie chcą (i ja się im nie dziwię za te pieniądze) szarpać się z brudem pokrytym krwią i własnym gównem, żeby nabawić się jakiegoś choróbska czy pasożyta.
  • Odpowiedz