Wpis z mikrobloga

Ale jadą z PiSuarami. Naprawdę jestem w szoku, myślałem ze to tylko pod publikę. To co się teraz dzieje, to wycie pisowcow i widmo przyszłych wyroków, pozbawianie immunitetów itd. daje mi niezwykłą satysfakcję.
Jeszcze dziś Donald napisał, ze funkcjonariusze TVPIS będą musieli oddać hajs, który dostali za te propagandę. Macierewicz, Matecki i kilku innych stracą immunitety, dwóch Pisowcow już straciło mandaty i będą grzać puchę, a to dopiero pierwszy miesiąc rządów. JUŻ NIEDŁUGO WJEŻDŻAJĄ KOMISJE, a wiec SASIN do puchy, WILLA PLUS -> Czarnek do puchy, Ziobro oskarżony, Giertych maksymalnie wku*wiony, Macierewicza tez będą wyjaśniać, Duda ośmieszony.

Podsumowujac jestem zachwycony xD #bekazpisu #tvpis #sejm
  • 21
@hansoloxd: ta będą grzać puchę, jak już dziś było, że w razie co to drugi raz duda ich ułaskawi. Wielka mi kara, że przestaną ciągnąć hajs z pensji posła, a funkcjonariusze tvp nakradli się miliony i przeszli do innej telewizji.

gdzie tu sprawiedliwość
gdzie tu sprawiedliwość


@wiedzmy: taka, że aktualni politycy i dziennikarze pomyślą 1000 razy zanim zaczną coś podobnego odwalać. Pis pozwolił na totalne bezprawie, teraz obecny rząd to czyści i równo pokazuje, że nie ma żadnych hamulców. Jest to ogromny plus, bo myślałem, że zostanie jak zawsze było "my waszych nie ruszamy, wy naszych" - a tutaj proszę. Obecny rząd doprowadza do tego, że nawet jak ktoś będzie za ich kadencję odwalał
@hansoloxd

Jeszcze dziś Donald napisał, ze funkcjonariusze TVPIS będą musieli oddać hajs, który dostali za te propagandę.


Ciekawe jak xD ciekawe czy autor tego reportażu o Ahmedzie co 6 dni płynął rzeką też dostanie jakąś karę za szerzenie propagandy?
Jeszcze dziś Donald napisał, ze funkcjonariusze TVPIS będą musieli oddać hajs, który dostali za te propagandę.


@hansoloxd Czyżby? Bo ja widziałem, że napisał, iż "raczej" będą musieli ( ͡º ͜ʖ͡º). Średnio widzę drogę prawną, na bazie której ktoś miałby oddać już zarobione pieniądze na legalnej umowie. Trochę jak z odbieraniem emerytury esbekom. Pożyjemy, zobaczymy.
taka, że aktualni politycy i dziennikarze pomyślą 1000 razy zanim zaczną coś podobnego odwalać. Pis pozwolił na totalne bezprawie, teraz obecny rząd to czyści i równo pokazuje, że nie ma żadnych hamulców. Jest to ogromny plus, bo myślałem, że zostanie jak zawsze było "my waszych nie ruszamy, wy naszych" - a tutaj proszę. Obecny rząd doprowadza do tego, że nawet jak ktoś będzie za ich kadencję odwalał to następny bez problemu wyciągnie
@hansoloxd: Oglądasz te komisje? Ja oglądałem tą w sprawie wyborów korespondencyjnych (70 mln. Sasina), bo mnie interesuje. Mam tu dość kontrowersyjny pogląd, że pomysł nie był taki zły, szedłbym nawet jeszcze bardziej w tę stronę, cyfryzacja wyborów itp. - szczególnie przy sraczce jaka wtedy była na temat covidu. gdzie opozycja była pierwsza do straszenia. I sorry ale to jedna wielka hucpa, koalicja zablokowała kandydatów na świadków przedstawionych przez PiS i Konfederację,