Wpis z mikrobloga

powiedzmy sobie to wprost, Rosja nam i całemu NATO śmieje się w twarz, bez żadnej reakcji ze strony sojuszu. Zadziwia mnie jak mało osób zdaje sobie sprawę jaki to stopień eskalacji, to w zasadzie tak, jakby rosyjskie czołgi atakowały Ukrainę przez Polskę z Białorusi, jadąc drogą wojewódzką 812. Dlaczego nie ma reakcji, nie wiem, ale podejrzewam że po prostu Amerykanie z jakichś powodów jej nie chcą, bo wymagałoby to realnego zaangażowania się w tę wojnę, a nie tylko podawania tej kroplówki na której wisi Ukraina.

#ukraina
  • 7
  • 1
@brakloginuf: rosyjskie rakiety latają nad naszym terytorium a ty chcesz udawać że deszcz pada, i jeszcze barany to plusują xD za miesięc ruscy czołgami przez Chełm przejadą, a impotenci będą heheszkować że nic się nie dzieje xD inaczej musieliby przyznać że jesteśmy w dupie xD
@DJtomex: A w razie konfliktu Ty i Twoja rodzina pójdziecie na wojnę? Nie? Tak myslałem. Pewnie pierwszy uciekniesz.
Więc siedź cicho. Nikt kto racjonalnie myśli nie chce wojny. Wykopki lubią spekulować, bo to tak łatwo zrobić. Wystarczy coś napisać w tonacji pretensjonalnej.