Wpis z mikrobloga

#tvpis #bekazpisu #matecki #szmatecki
Pragnę wszystkim przypomnieć lub też niektórych uświadomić - ojciec naczelnego hejtera III RP, zarządzającego farmami trolli Dariusza Mateckiego, Andrzej był konfidentem SB o pseudonimie "Michu".
https://inwentarz.ipn.gov.pl/node/3058532
Jego dziadek - Stanisław, był z kolei UBkiem.

Tą samą krew, komunistycznych konfidentów na sowieckich usługach, pompuje serce tego świniaka. #polityka
Niggalke - #tvpis #bekazpisu #matecki #szmatecki
Pragnę wszystkim przypomnieć lub też...

źródło: 1000095262

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • 1136
@Niggalke: Kiedyś SzMatecki powiedział że trwa wojna między 3 pokoleniem UBeków i 3 pokoleniem AK-owców. Nigdy nie sprecyzował do której grupy sam się zalicza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 622
Od kiedy wam


@robolol minęły już te czasy, mój drogi, kiedy do obywatela mówiło się "wy". Zwracasz się do mnie, w liczbie pojedynczej, mnie nie ma więcej niż jeden. Ale widzę, że esbecka natura faktycznie płynie CI w żyłach.
  • Odpowiedz
@Niggalke: Łatwo przyszło ci ocenienie mnie, zwracając się "wam" miałem na myśli ciebie i plusujących. Widać gdzieś cię to dotknęło i tak zareagowałeś. Czyżby ktoś z rodziny od ciebie robił w SB, albo był konfidentem? Zgadłem?
  • Odpowiedz
A jakie znaczenie ma jaka była/jest jego rodzina?


@bqbqPL: Żadne. Chyba mają romantyczną naturę. I to w pozytywnym tego słowa znaczeniu. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Niggalke Szmatecki to gnida ale nie mogę być hipokryta - nie można dzieci karać za grzechy rodziców, niezależnie od opcji politycznej. Chociaż tutaj trochę sam się wystawił na to tymi tekstami.
  • Odpowiedz
@bqbqPL: Zapytaj ludzi z PiSu którzy każdemu wrogowi robią prześwietlenie i potem napieprzają że ktoś miał matkę czy ojca którzy byli w PZPR...
Teraz po prostu gra się w ich grę i wytyka przeszłość ich rodzin.
  • Odpowiedz
  • 2
@andrzej-roman No ja wolę nie grać, bo jak uznaje prześwietlanie rodzin przez pisowców za bezsensowne, to po co mam być hipokryta w tak głupiej sprawie

Zwłaszcza gdy oprę to na własnym przykładzie, mam ojca skrajnego PiSowca, mnie ta partia odrzuca, mam też siostrę która w te partie wierzy. To zwyczajnie nie działa
  • Odpowiedz