Wpis z mikrobloga

Hipokryci.


Niczym się od Pisowcow nie różnicie. Logika Kalego.


@Pan_krecik: ale tryhardujesz aby ukazać się jako freethinker. Wszyscy prości, tylko ty jeden rozumiesz sytuację xd
A jesteś tylko więźniem swojego fanatycznego symetryzmu xd

Byłbym zapomniał: jesteś plebsem i niczym sie nie różnisz od pisowca xd
@zobq: Ty chyba nie czaisz dlaczego minister zdecydował się pomimo wyroku TK powołać nowy zarząd na podstawie innego prawa. Zrobili to, ponieważ obecny system prawny nie pozwala na wybranie zarządu w sposób konstytucyjny, więc wzięli prawo równoległe, też z konstytucji, by jakkolwiek odkręcić ten burdel jaki zgotował pis. Prawo własności jest w tej samej konstytucji co niewybieranie zarządu przez ministra, ale ponieważ niemożliwe było wybranie zarządu przez prawowite organizację, bo wymagałoby
@assninja: Jeśli podejść do tego tak że RMN ignorujemy bo ustawa nadająca prawa była niekonstytucyjna to wtedy zarząd powinien być powołany przez KRRiT. Bodnar, jako rpo, twierdził, że bez udziału krrit nie można powoływać władz mediów publicznych w sposób zgodny z konstytucją. Bodnar to aktualny minister sprawiedliwości. Fajnie jak mi odpuścicie wyzywanie od pisowców i konfiarzy. Dobrego wieczoru.
  • 0
@bylem_zielonko

@Pan_krecik: nie. Zrównywanie tego co wyrabia PiS z tym co robi PO czy jakakolwiek inna partia świadczy o problemach w postrzeganiu rzeczywistości


Stosowanie różnych standardów do oceny jednych i drugich jest z definicji błędne i świadczy o

fanatyzmie bądź byciu opłaconym trollem.


I ty mi trujesz o problemach z postrzeganiem rzeczywistości? Gość który siedzi w TVN-oweskiej bańce informacyjnej? Nie rozszmieszaj mnie..

PO na wielu płaszczyznach było gorsze nawet od PiSu.
  • 0
@Darek08

>(ale pewnie w TVN o tym nie mówili)


@Pan_krecik: gdy pisowiec daje taką adnotację można mieć pewność, że o tym mówili XD


Pokaż tego pisowca xD Uważaj żeby ci te pisowce nie wyszły z pod łóżka w nocy paranoiku xD... Wszędzie PiSowcy xD

Jak ktoś nie modli się do tuska to jest Pisowcem rozumiesz?! P-I-S-O-W-C-E-M xD

Jesteś pospolitym moherem, tylko jeszcze niedojrzałym..