Wpis z mikrobloga

Szanowne Państwo, kochani moi.
Po 1.5 roku i pół roku po końcu gwarancji (faktura) mój Flip 4 nie domaga. Nie otwiera się do końca, gubi zasięg (sprawdzałem z telefonem różowej, w tej samej sieci, jej S23 cztery kreski, mój jedna góra dwie) i auto nie rozpoznaje android auto. Podłączam i go nie widzi, każe zmienić kabel lub gniazdo co oczywiście nic nie daje. Różowej S23 śmiga bez żonglowania kablami/gniazdami. I teraz pytanie co kupić? #android czy #ios ? Zostać z #samsung czy coś innego? Żeby bateria wytrzymała do wieczora, zasięg ładnie zbierał (na zadupie się wyprowadzam) i aparat był względny. No i nie jakaś krowa bo jeszcze dobrze widzę. Budżetu nie mam określonego, ale uważam że nie korzystam tyle z #telefony żeby ładować 5k zł. Co polecicie? #smartphone #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #technologia
  • 8
@Zbyszek_Kudriawcew: kilka lat wstecz Samsung wypuszczał na Europę procesory exynos a na stany snapdragon. Ten pierwszy się grzeje, jest mniej wydajny, wykorzystuje dużo więcej baterii ale przynajmniej działa gorzej. W s23 coś im się pomyliło i wszędzie wypuścili ze snapdragonen natomiast s24 tylko w większych będzie snap, a podstawa exynos. Być może w końcu będzie lepiej ale wcześniejsze lata nauczyły, że nie. Jeśli celujesz w Samsunga to s23 z mniejszych telefonów
Exynos to coś czego unikać?


@Zbyszek_Kudriawcew: Unikać jak ognia... Od ponad 15 lat tylko telefony Samsunga i po S21 na Exynos nigdy więcej już nie kupię telefonu na tym badziewnym procesorze. Przesiadłem się na S23 i ten model mogę polecić w 100%.
Sam miałem czekać na S24, ale jak się dowiedziałem, że ma być też na tym Exynosie to ani chwili się nie zastanawiałem i od razu skreśliłem ten model.