Wpis z mikrobloga

mi też terapeutka opowiadała bzdury m.in że mam szansę znaleźć sobie drugą połówkę i jeszcze założę rodzinę w przyszłości. Jak jej próbowałem wyjaśnić, że nawet kolegów sobie nie umiem znaleźć to wzruszała ramionami i powtarzała to samo "ale nie wiadomo jak będzie kiedyś". Ogólnie wystarczy się otworzyć panie Anon hehe, 140 zł poproszę hehe


@Rabarbarowe_sny: wiadomo wszyscy źli, w tobie nie ma problemów... Ja też nie mam kolegów ale wina leży
mi też terapeutka opowiadała bzdury m.in że mam szansę znaleźć sobie drugą połówkę i jeszcze założę rodzinę w przyszłości. Jak jej próbowałem wyjaśnić, że nawet kolegów sobie nie umiem znaleźć to wzruszała ramionami i powtarzała to samo "ale nie wiadomo jak będzie kiedyś". Ogólnie wystarczy się otworzyć panie Anon hehe, 140 zł poproszę hehe


@Rabarbarowe_sny: Przecież dobrze ci mówiła xD CHyba o to chodzi w terapii, że masz nadzieję na lepsze
@WielkiNos ano właśnie, to jest problem, że ludzie są postawieni bardzo defensywnie na usłyszenie, że problem może tkwić w nich samych. Kluczem terapii nie jest to by usłyszeć co ma się robić. By terapia była skuteczna trzeba zastanowić się nad tym, nie zamykać się odpowiadając i/lub zaprzeczając od razu, tylko dać sobie czas na autorefleksję i obserwowanie tego co się czuje i jakie myśli się pojawiają.
@Rabarbarowe_sny a co ci miała powiedzieć? Że jesteś #!$%@? i nara? No #!$%@? jesteś bo widocznie myślałes, że terapia odmieni twoje życie, a idziesz tam by zmierzyć się z tym czym sam nie jesteś w stanie się zmierzyć+ by ktoś cię nakierował jak masz pracować nad sobą. Ty poszedłeś, byłeś pewnie kilka razy, nie dostałeś złotej rady, a teraz piszesz wysrywy na portalu ze śmiesznymi obrazkami. Nie dziwię się, że nie masz
@Rabarbarowe_sny

@WielkiNos: mi też terapeutka opowiadała bzdury m.in że mam szansę znaleźć sobie drugą połówkę i jeszcze założę rodzinę w przyszłości. Jak jej próbowałem wyjaśnić, że nawet kolegów sobie nie umiem znaleźć to wzruszała ramionami i powtarzała to samo "ale nie wiadomo jak będzie kiedyś". Ogólnie wystarczy się otworzyć panie Anon hehe, 140 zł poproszę hehe


Ale tępe babsko xD