Wpis z mikrobloga

  • 2
@bobsley33: ale za recydywę powinny być większe kary. Zacząłem jakiś czas temu częściej chodzić na jedną z większych sieciowek i to co się tu dzieję to jest jakaś paranoja. Jestem w szoku że managerowie olewają temat zamiast pogonić jedno scierwo z drugim do odpowiedzialności.
  • Odpowiedz
@dr_papieros: No masakra jest z tym.
Na mordowni zawsze był jakiś wielki chlop, który potrafił wydrzeć mordę z końca sali jak ktoś chlew robił xD
Kiedyś napisałem do menago jednej sieciowki w tym temacie ale nic się nie zmieniło od tego czasu
  • Odpowiedz
@dr_papieros: u mnie na sieciówce raczej nie ma jakiegoś #!$%@?, z tego co zauważyłem to Pan "trener" ma za zadanie to ogarniać jak akurat nic nie robi. Inna sprawa, że mimo, że #!$%@? nie ma to i tak zdarzają się ułomy co wezmą coś i potem odkładają w inne miejsce i potem szukasz pasa po całej siłowni jak chcesz się podciągnąć z ciężarem
  • Odpowiedz
@dr_papieros na sieciówkach jest to normalne bo ludzie płacą i wymagają, że ktoś po nich sprzątnie. Z kolei na mordowniach, gdzie wszyscy sie ze sobą witają, jeden drugiemu pomoże, dobre kontakty idzie wyrwać, jeden drugiego zaszczepi teściem to niestety ale każdy po sobie sprząta bo tego wymaga szacunek. Widziałeś, żeby na sieciówce ktoś wchodził na sale ćwiczeń i krzyknął SIEMA? Ja nigdy. Na mordowniach z kolei jest to na porządku dziennym.
  • Odpowiedz
  • 0
@Zarzutkkake: Głos rozsądku. Mordownie/Osiedlówki mają swój zajebisty klimat. Sam chodziłem dłuższy czas gdy mieszkałem w rodzinnym mieście powiatowym i klimat był mega, a po czasie to już jakbyś był w papamobile cały czas ręka w gorze i siema, siema xD Do tej pory wiele kontaktów zostało, mimo że w rodzinne strony odwiedzam raz na kwartał. Sieciówki jak dla mnie wygrały w momencie kiedy miałem opór problemów i psycha mocno sitting,
  • Odpowiedz
@kazamatyWielkopolskie od czego jest trener personalny? Od trenowania swoich klientow, nie sprzątania po broccoilhead’ah. Opłacają sobie możliwość trenowania klientow i ją wykorzystują, nie będą sprzątać po kimś na kim nie maja zarobku, jak już to od tego jest właśnie instruktor siłowni, od ogarniania przestrzeni i je*ania takich co po sobie nie sprzątają, za to ma płacone
  • Odpowiedz
@dr_papieros popieram, tez od dłuższego czasu uczęszczam na sieciówkę i to jak małolaty, „Julki” i panicze syfia to jest naprawdę plaga. Często się zdarza, ze podchodzę i opier*alam z góry na dół żeby po sobie sprzątać, tym bardziej, ze nie ma instruktora siłowni, który by to ogarnął, to Wychodze na chama i buraka ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@dr_papieros najgorzej jak strefa kalisteniki potrafi cała być #!$%@? magnezja bo te sojowe chłopaczki nie potrafią po sobie posprzątać. Nie pozdrawiam Just gym olsztyn ( ͡º ͜ʖ͡º) dlatego kameralne siłki > sieciowy pełne buraków i pozerow nagrywających na Instagramy
  • Odpowiedz