Wpis z mikrobloga

Zobacie jacy oni wszyscy są szczęściarzami

- Są młodzi
- Są piękni
- Mają setki milionów euro na koncie
- Wygrali wszystkie tytułu piłkarskie (Alvares)
- Każda dziewczyna jest ich
- Są sławni i uwielbiani
- Jedyne co muszą robic to dobrze grać w grę zespołową przez 90 minut

A to wszystko dzięki dobrym genom i dobrym miejscem urodzenia (Hiszpania, nie Polska)

A my tutaj w tej polszy to co. 10k PLN na rękę i kredyt na 30 lat. Ja #!$%@? Taki los

#mecz #przegryw #blackpill #pilkanozna #pracbaza #kredythipoteczny
MrBanana - Zobacie jacy oni wszyscy są szczęściarzami

- Są młodzi
- Są piękni
- Mają...

źródło: pogląd

Pobierz
  • 10
@MrBanana: co Ciekawe oni robią po 2 jednostki treningowe dziennie czyli z 5-6 godzin treningu + swoje pewnie dodatkowe. To że żyjesz bez ambicji i nic ciężką pracą nie osiągniesz jak oni, którzy poświęcili dziesiątki tysięcy godzin na piłkę, a Ty poświęciłeś na csa i inne gry ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MrBanana: Nie tylko Espana. W szkole miałem nauczyciela w-f, jego żona tak samo. Ten nauczyciel trenował też taki powiatowy zespół piłkarski. Urodził się syn i teraz gra w extra klasie w piewszym składzie miasto wojewódzkie i niby zarabia 20k na łapę. A gra już od 17 r.ż. w tejże... Teraz ma jakoś 21 l. wygląda bdb laski jakie chce. Ma już własne mieszkanie i furmankę niezłą z tego co słyszałem (
@Mutin: to czym się oni od nas różnią, to to że ich starzy zapisali ich do szkółek piłkarskich w wieku 6 lat a nas nie, do tego zajebiste zdrowie i kupa szczęścia, to wszystko + często mają w rodzinie sportowca zawodowego, np. Lewandowskiego ojciec był sportowcem, Gortata