Wpis z mikrobloga

#p0lka #przegryw #incel #blackpill

Ja uważam, że nie ma co się zastanawiać... przepaść jest niesamowita xD @Mamaboss aktualnie spotyka się z gorącym Libańczykiem. Niesamowici oni są, co drugi koleś to taki hak, że aż nogi miękną. Dodajmy jeszcze fakt, że 40% z nich to chrześcijanie, więc różnice kulturowe nie stoją na drodze między miłością p0lki i libańskiego księcia. Chyba już wiem gdzie niebawem uderzę na wakacje ;)))
WyzwolonaPodrozniczka - #p0lka #przegryw #incel #blackpill

Ja uważam, że nie ma co s...

źródło: 403394348_401578342202325_9151413849133264555_n

Pobierz
  • 20
@Hariel: Oczywiście, bo bycie non stop z p0lusem u boku to takie wyróżnienie i niesamowite doznanie xD Zrozumcie, że nasze życie nie kręci się tylko wokół mężczyzn i naprawdę wasze istnienie nie determinuje naszego szczęścia :))) To, że wy bez dostępu c!py wegetujecie i macie myśli samobójcze nie znaczy, że my mamy tak samo :)))

@pav40 wole być worem na spermę dla haka niż żoną brzydala :)))
@Hariel: A skąd wiesz? Może to ja odrzuciłam jakieś zaręczyny i nie chciałam żyć w więzieniu? :))) Nadal nie potrafisz zrozumieć faktu, że nie każda kobieta marzy o ślubie, dzieciach i rodzinie. Nie jesteś w stanie pojąć, że nie dla każdego tak wygląda "szczęście" - patrzysz jedynie swoimi kategoriami. Co za ograniczony umysł :)))
@WyzwolonaPodrozniczka im dluzej z toba pisze tym bardziej utwierdzam sie w tym jak bardzo jestes nieszczesliwa w z zwiazku z swoja fatalna aparycja plus jeszcze choroby hormonalne. Ciezko musi byc leczyc sie na I zbierac pieniadze caly rok by pojechac do kraju gdzie mężczyźni obnizaja swoje standardy bys mogla poczuc sie chciana.
@WyzwolonaPodrozniczka jak na dwie baby co się nie mogą od turasów czy innych uchodźców opędzić to strasznie dużo czasu spędzacie na wykopie… ktoś mógłby stwierdzić, że wszystkie te historyjki są zmyślone ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Prezes oczywiscie ze sa, @Mamaboss chwalila sie jakims libanczykiem ktory niby jest bogaty, ma dom w hiszpani I niemczech po czym wyszlo ze to golodupiec, wiec by podniesc jego wartosc wyslala zdjęcie jakiejs gołej klaty mowiac ze to jego, tylko ze jakosc zdjecia wskazuje na to ze bylo robione telefonem z przed dekady, a prefix plik u ze bylo sciagniete. Wiec wszystko wskazuje na to ze obie te panie to takie przegrywy