Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Cześć, lvl 27 mam kilka par znajomych ogólnie oni widują się systematycznie, grają w gry jakieś alko. Większość czasu tak to wyglądało, ale jednej rzeczy nie rozumiem za każdym razem muszę wpraszać się aby się z nimi zobaczyć etc. Rzadko kiedy zdarza się że zadzwonią i zaproponują spotkanie. Dziś coś we mnie pękło i pisze to. Nie wiem czy starać się i pielęgnować te znajomość czy olać to że zawsze muszę się wpraszać. Jak coś potrzebują to znają mój numer, w sklepie jak ktoś z nich nie miał kasy to wiedział że ja mam i zapłacę, i nigdy nie dostałem kasy za to że zapłaciłem za ich zakupy bo nie mieli wtedy kasę… #znajomi #zycie #polacy



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 3
Jak coś potrzebują to znają mój numer, w sklepie jak ktoś z nich nie miał kasy to wiedział że ja mam i zapłacę, i nigdy nie dostałem kasy za to że zapłaciłem za ich zakupy bo nie mieli wtedy kasę


@mirko_anonim: Masz odpowiedź. Wszedłeś w minus. Inaczej mówiąc w układzie postawiono cie w pozycji tego który musi coś dodać do swojej wartości żeby była na równi z innymi. Bywasz potrzebny, nie