Wpis z mikrobloga

Kurde mam dylemat. Mam do dyspozycji kilka różowych i nie wiem co zrobić? 1. Różowa, mała z 150 max, ale za to szczupła. Nawet się fajnie bzyka, lubi eksperymentować, zabawki i tego typu rzeczy. Ale wkurza chłopa, trochę męczy go jej gadanie, chłop bzykal się nią kilka razy. 2. Różowa, średniego wzrostu (160 cm), trochę grubawa, bardzo fajnie się z nią pisze, ale jak się rozmawia to strasznie męczące. Mówi że 100 słów na minutę, dość niezrównoważona. Lubi się napierd alac, więc ewentualny seks może być dziki. Seks dość prawdopodobny, ale też nie pewny jak w przypadku opcji 1. 3. Średniego wzrostu/wyzsza (165), niby nie gruba, ale też nie chuda. Ma duże doopsko, które chłopu się podoba i mogłaby mu usiąść na mordzie. Na żywo gadało się bardzo dobrze, ale wydaje się też trochę zagubiona i tutaj seks jest najmniej prawdopodobny (takie 50%). 4. Tutaj opcja najgrubsza, niezbyt urodziwa, ale za to pcha się na kija. Z chęcią chciałaby z chłopem się bzykac co jakiś czas takie klasyczne fwb. Gada się tak znośnie, bez szału, ale też nie męcząco. No i chłop nie wie co robić? #tinder #badoo #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #pytanie
  • 14