Wpis z mikrobloga

Manipulacje kobiet, odcinek 2137.
Typiarka pisze posta, że facet po pijaku kazał jej #!$%@?ć. Odpowiedzi pt. "Trzymaj się Karyna, olej tego Mirka" zbierają po kilkaset plusów, po czym ona pisze, że co prawda to ona go zaczęła wyzywać, ale te jego "#!$%@?" mocno ją zabolało. Poniżej w dyskusji opisuje przebieg wydarzeń, jakie rzeczywiście miały miejsce, jednak można z dużym prawdopodobieństwem przypuszczać, że nie pisze wszystkiego. Po plusowanych odpowiedziach nastąpiła racjonalizacja i czyste sumienie, czyli to, po co tu przyszła. Ohyda.

#zwiazki #swieta #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
Kaskaderek89 - Manipulacje kobiet, odcinek 2137. 
Typiarka pisze posta, że facet po p...

źródło: 1

Pobierz
  • 25
@Kaskaderek89: efekt głaskania lasek po głowie całe życie i robienie z nich relikwii za życia bo mają cipe , ja jak kogoś wyzywam to to nie oczekuje że będzie mnie głaskał po główce bo mam pieroga
Polska to jakiś cucoldstan , starczy zobaczyć jak sobie niektórzy dają jeździć po głowie bo np laska jest ładna albo wogole za to że jest i oddycha
Ja byłam uczona że na szacunek trzeba sobie
@Kaskaderek89: w sumie tam skomentowałem jej wpis, po samym wpisie, że widać dobrze wybrała faceta wg kobiecej intuicji, a po doczytaniu jej komentarzy, skwitowałem że jednak dobrała się zajebiście w parę z nim xd.
@Kaskaderek89: dalej niż odpisanie na mój komentarz nie czytałam XD
No to ładna patola. Jeśli jest jak pisze to ja bym nawet żadnej kłótni nie zaczynała, żeby nie zniżać się do poziomu tylko wypierdzielila już dawno
@Kaskaderek89: muszę się przyznać że sam to zaplusowałem, teraz pytanie za 100 punktów. Czemu ta debilka nie umieściła całego kontekstu w jednym poście? Baby zawsze muszą udawać ofiary?
Ja byłam uczona że na szacunek trzeba sobie zaprocowac a nie coś co dostaje się z marszu


@Linnior88: na byłem uczony że starszym się należy szacunek z automatu, nawet jak jest największym #!$%@?/cipą, no i oczywiście dziewczynkom, bo słabsze bo niewinne itd
@Linnior88
Ty mnie nieraz kosmicznie zadziwiasz rozdwojeniem jaźni. Raz jesteś mega świadoma ze kobiety są mega rozpieszczone i coś im się należy za sam fakt bycia kobietą,innym razem piszesz tak jak by polki się mega poświęcały i polacy byli tymi najgorszymi.
@pawel89uri: to twoje żałosne "rozdwojenie jaźni " jak okreszlasz to bycie centrysta i nie trzymanie czyjejś strony ze wzgledu na plec , #!$%@? robi kobieta ? #!$%@? kobietę , #!$%@? robi facet ? #!$%@? faceta
@Linnior88
No tak. Ale czy to ty nie piszesz nieraz oklepanych frazesów jak to polki niby zostają z chorymi czy uzależnionymi partnerami ,jak to potrafią nieraz
się poświęcić. Ja to ma się do tego że polki są z reguły rozpieszczone i niczego nie są w stanie poświęci dla partnera.
A o przenośni z rozdwojeniem jaźni nadal nie wiem czemu się obrażasz (przynajmniej dla mnie by nie było obraźliwe w takim kontekście)
@pawel89uri: problemy z rozumem z myśleniem ? Są kobiety takie i takie ? Ja mówię akurat o typowych rozpuszczonych julkach CO NIE ZNACZY ZE WSZYSTKIE TAKIE SA wyłącz to zero jedynkowe myślenie bo się tego czytać nie da
@Linnior88 @Linnior88

@pawel89uri: to twoje żałosne "rozdwojenie jaźni " jak okreszlasz to bycie centrysta i nie trzymanie czyjejś strony ze wzgledu na plec , #!$%@? robi kobieta ? #!$%@? kobietę , #!$%@? robi facet ? #!$%@? faceta


No właśnie nieraz powtarzasz oklepane schematy zecto kobiety według statystyk zostają z chorymi,wybaczają zdradę itd. A innym razem rozumiesz celebrowanie kobiet i rozpieszczanie ich społecznie