Wpis z mikrobloga

Dostałem wczoraj od różowej kolejne Soulsy. Właściwie to każde Sously za wyjątkiem Eldena dostałem od niej ( ͡° ͜ʖ ͡°) To tradycyjnie żebyście się na tagach nie nudzili (sorry za nadwyżke) pytam jakie rady na początek. Co wiem to że b--ń jest narzucona, inny styl walki, brak multiplayer a co za tym idzie pomocy przy bossach, jest fabuła z regularnymi cutscenkami xD

#sekiro #darksouls #eldenring #soulslike #gry
Aeterna - Dostałem wczoraj od różowej kolejne Soulsy. Właściwie to każde Sously za wy...

źródło: IMG_20231224_180801_763

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@frutson: no nie powiem że bardzo lubię klimaty dalekowschodnie i o ile DS to świetna japońska wariacja europejskiego średniowiecza to tu jestem bardzo ciekaw jak swój ojczysty mityczny klimat oddali
  • Odpowiedz
@Aeterna: Przede wszytkim nie zniechęcaj się. Serio. Nawet jeśli dobrze radziłeś sobie w soulsach to tutaj prawdopodobnie czeka cię ostry łomot od początku.
Dzięki jednej głównej broni powstał chyba najwspanialszy system walki w grach. Odbijanie ciosów sprawia, że potyczki są niezwykle widowiskowe. Tu na prawdę czujesz rozwój nie tyle postaci, co swój, własnych umiejętności. Na początku warto je szkolić w miejscówce wypadowej, jest tam npc, z którym możesz trenować.
Oprócz
  • Odpowiedz
@Aeterna: Jeszcze jedno. Wrogów pozbawiasz życia zadając cios ostateczny, po zbiciu ich postawy. W przypadku zwykłych przeciwników wystarczy jedna taka akcja. Przy bossach dwie lub trzy. I tu warto zakraść się od tyłu by pierwszy raz zrobić to bez zbędnej walki. Nie w każdym przypadku jest to możliwe ale warto sprawdzać.
  • Odpowiedz
@Aeterna: zazdro, jedna z niewielu gier ktorej bym nie chciał pamiętać żeby móc ją przejść znowu pierwszy raz. I pierwsze zabicie Genichiro to jest dopiero satysfakcja ;p
  • Odpowiedz
@Aeterna: większość bossów zabija się nie przez zredukowanie hp do 0, tylko wyczerpanie ich staminy przez parowanie. Ale jednocześnie im mniej hp ma boss, tym wolniej mu się odnawia stamina, także czasami warto jednak zaatakować :D najlepszy atak na większość bossów to double ichimoji. To warto wiedzieć na początek. GL.
  • Odpowiedz