Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim

Powiem wam koledzy z tagów #przegryw #blackpill i #redpill, że jestem w #!$%@? zdołowany tym jak widzę, jak nasza cywilizacja zdycha. Jak widzę, że dwa 2x więcej #niebieskiepaski jest bezdzietna niż #rozowepaski… to z kim one mają te dzieci? Z facetami, którzy już mają dzieci z innymi kobietami? No chyba tak, bo nie widzę innego wytłumaczenia. Feminizm i kobiety rozwaliły ten świat, bo wolą mieć dzieci z garstką chadów i dynamiczniaków niż z normalnymi spokojnymi facetami. Takie podejście powoduje również, że dzieci rodzi się mniej, no bo i chadów jest mało, więc te co mają dzieci z chadami w większości pozostają samotnymi matkami, wychowując swoje dzieci na #patologia, a część zostaje bezdzietnymi starymi pannami, bo wolą być same i bezdzietne niż mieć dziecko i rodzinę z kimś kto chadem nie jest… Są też i takie przypadki, że #rozowepaski w poszukiwaniu chada wyjeżdżają za granicę, i tam też zostają albo samotnymi matkami, albo bezdzietnymi starymi pannami, albo wracają do polski jako samotna mama kolorowego maleństwa. A my bezdzietne incele musimy na tą patologię robić i płacić podatki, by taka patologia miała gdzie mieszkać, co jeść i za co się leczyć. Serio mam dość takiego świata, i co raz częściej pytam się na co to wszystko? Pieniądze straciły dla mnie jakąkolwiek wartość, studia to samo i cały ten pęd ku karierze i życiu w dobrostanie… Teraz mi wystarczy 3000 zł miesięcznie, żeby mieć za co się ubrać, za co zjeść i opłacić rachunki.


#depresja #demografia #zalesie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 14
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): >Feminizm i kobiety rozwaliły ten świat

@mirko_anonim: Obwinianie wszystkich dookoła, tylko niedostrzeganie swojej winy, to chyba jakaś tradycja na tej stronie. Bezdzietna singielka z wyboru here. Niby co jest moją winą? Programy socjalne ustanowił rząd, nie ja. To, że nikt Was nie chce to moja wina? To może zamiast pomstować na innych zrób coś żeby być bardziej pożądaną partią. I co proponujesz, zmuszanie kobiet do facetów którzy
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 2
✨️ Autor wpisu (OP):

Bezdzietna singielka z wyboru here


Taa, ale jakbyś tylko zobaczyła bezrobotnego murzyna z zachodu, albo turasa sprzedającego kebaby, to odrazu ten wybór by ci przeszedł. Mam wyższe wykształcenie, pracę w korpo, samochód i własne mieszkanie, ale dla was to i tak za mało!


· Akcje: Odpowiedz
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: a w Polsce 25% kobiet w wieku 40 lat nie posiada dzieci.

Jak wyjdziesz na ulicę chociaż raz to zobaczysz, że kobiety chodzą ze zwykłymi mężczyznami, a nie chadami. Od czytania pierdzieli się we łbie.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Może właśnie dlatego jesteś sam, że masz w sobie tyle jadu i złości. Zadajesz pytania, randomowa obca kobieta odpowiada Ci szczerze i kulturalnie jak to widzi ze swojej strony, a Ty się na to rzucasz jak knur w chlewie i obrażasz. Możesz sobie mieć samochód, dom i zarabiać sto patyków miesięcznie, ale jak Ci brakuje klasy, kultury, życzliwego serca, szacunku do drugiego człowieka, to hajs nic tu nie
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 6
Anonim (nie OP): Społeczeństwa w których kobiety mają wybór nie rozwijają się, a skoro się nie rozwijają to muszą upaść.
Jakie będzie rozwiązanie tego wszystkiego to każdy wie - albo ograniczmy prawa kobiet, albo przyjdzie inna cywilizacja gdzie kobieta ma mniej praw niż pies i ona je im ograniczy.
Jedynie mam nadzieję, że zostanie jakieś archiwum internetu, żeby ludzie pamiętali na kolejne 10 tys lat co odjaniepawla kobieta jak da jej
  • Odpowiedz
@mirko_anonim natura jest bezwzględna, a natura kobiet jest wyrachowanie bezwzględna. Baba oferuję pusię i właściwie nic więcej, a od faceta oczekują "zaradności" i "bezpieczeństwa" co dzisiaj oznacza kupę kasy. Ale nawet to nie gwarantuje sukcesu bo, gdy kasa jest, a czadem nie jesteś to i tak jest duże prawdopodobieństwo, że dostaniesz po rogach. A bo byłeś nieczuły, za dużo pracowałeś, za mało pracowałeś, nie domyślałeś się, wszystko żeby zrelatywizować pierwotny instynkt. Większość
  • Odpowiedz