Wpis z mikrobloga

Nasze pierwsze wspólne święta () W grudniu razem z @kennyskrrt oficjalnie powiedzieliśmy naszym rodzinom, że jesteśmy razem. Moi rodzice już od pewnego czasu wiedzieli, że jestem "innej" orientacji, a fakt przedstawienia im niebieskiego paska był może na początku trochę szokiem, ale mam od nich pełną akceptację i zrozumienie. Również rodzice @kennyskrrt spokojnie przyjęli ten fakt i dzisiejszą wigilię spędzamy u moich "teściów". Przedwczoraj lepiliśmy razem uszka oraz robiliśmy pierogi z kapustą i grzybami, do tego piliśmy czerwone winko i fajnie jest poczuć tę świąteczną atmosferę. Życzymy wszystkim miraskom wesołych i przede wszystkim zdrowych świąt oraz zawsze pełnej akceptacji ze strony Waszych najbliższych! ()

#niebieskiepaski #rozowepaski #pokazniebieskiegopaska #homoseksualizm #itsokaytobegay #swieta #rodzice #rodzina #lgbt #pokazmorde #wigilia #ladnypan
chalwaklb - Nasze pierwsze wspólne święta (。◕‿‿◕。) W grudniu razem z @kennyskrrt ofic...

źródło: IMG_20232412

Pobierz
  • 211
@power-weak: XDDD lpgt dyskryminowane XDDD

Ta dyskryminacja podczas tych miesięcy lpgt kiedy wszystkie firmy zmieniają logo na tęczowe to jest ta dyskryminacja? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czy może fakt że lpgt nie ponoszą odpowiedzialności karnej za przestępstwa? ( ͡° ͜ʖ ͡°) (wiele było takich sytuacji ot chociażby aktywiszcze które rzekomo zostało wepchnięte przez złych prawakuw pod tramwaj a dupa gówno bo sie okazało
@power-weak: być może dlatego że to źródło zarobku a nie aktywna walka z dyskryminacją, walka z dyskryminacją tam gdzie jej nie ma XD cmon, mam ci wkleić zbiórki aktywiszczów po rzekomej "próbie wrzucenia pod tramwaj przez złych prawakuw" gdzie okazało się że to kolega lewak pomógł żeby wydoić leszczy z hajsu? XD

Gdyby byli z nich tacy wielcy aktywiści to dzaiłaliby tam gdzie rzeczywiście jest ta dyskryminacja ( ͡° ͜